PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 345
ocen
7,8 10 1 181345
7,4 42
oceny krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

Czy nie wydaje wam się, ze taki model który się u niej znajdował, wygląda za nowocześnie, jak na 2 połowę lat 80?

ocenił(a) film na 9
paskowaty

hehe też zwróciłam na to uwagę!

ocenił(a) film na 7
paskowaty

nie masz innych rzeczy na głowie?

ocenił(a) film na 7
dawcioo1992

No cóż, już mam taki czepialski charakter ;) Zresztą film, który dostaje Oskary, powinien być chyba wolny od takich infantylnych wad.

ocenił(a) film na 8
paskowaty

:) dokładnie o tym samym pomyślałem, gdy widziałem tą scenę :D

paskowaty

Dla mnie w ogóle mieszkanie lekarki wydawało się zbyt nowoczesne... zwłaszcza rzuciła mi się w oczy kuchnia.

ocenił(a) film na 7
kinga_kulakowska

Zgadzam się w 100%, też na to zwróciłem uwagę.

ocenił(a) film na 8
paskowaty

Może w Stanach było trochę nowocześniej. Ja zauważyłam podejrzanie nowoczesną ubikację jak na te czasy po czym uświadomiłam sobie, że to było przecież w Japonii :D

ocenił(a) film na 8
paskowaty

Najlepszy i tak byl plakat Lambo Aventador na scianie w mieszkaniu gdzie rozdawali leki. :)

ocenił(a) film na 9
_REX_

Czyli nie jestem jedyny który to zauważył:d

ocenił(a) film na 8
cell16

I ten piękny dysonans, gdy po scenach w biurze bohaterowie wychodzą na ulice, a tam same amerykańskie krążowniki, albo jakieś bardziej kwadratowate modele.

Ten kontrast był tak jaskrawy, że zaczynam podejrzewać scenografa o celowe działanie. Tak świeży model na tak dużym plakacie bezpośrednio za głową głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
paskowaty

Całe jej mieszkanie, w tym i meble wyglądało zbyt nowocześnie...

paskowaty

Mialem identyczny telewizor juz w 1996 roku. Wiec te 10 lat wczesniej w USA mogl spokojnie smigac :P

ocenił(a) film na 9
paskowaty

To pikuś. Plakat w biurze za fotelem przedstawia Lamborghini Aventador'a:D

paskowaty

Nie wiem czy miałem dobrze przetłumaczony tekst ale na początku filmu scena przy kartach Matthew McConaughey mówi o Rocku Hudsonie o jego homoseksualiżmie no i dalej jest tekst w stylu ...no nie znasz tego aktora przecież grał w Północ pólnocny zachód?tylko że w tym filmie grał Cary Grant a nie Rock Hudson,wydaje mi się że to było raczej zamierzone przez reżysera że McConaughey się pomylił?
Dla mnie to nie ma znaczenia bo film rewelacja główne role doskonałe a McConaughey i Leto role życia..

ocenił(a) film na 8
paskowaty

Też zwróciłam uwagę na ten telewizor, ale pomyślałam,ze może w Stanach takie modele zagościły w domach wcześniej niż u nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones