PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32515}

Wniebowstąpienie

Voskhozhdeniye
7,7 2 518
ocen
7,7 10 1 2518
8,4 9
ocen krytyków
Wniebowstąpienie
powrót do forum filmu Wniebowstąpienie

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Jakis czas nasza wspaniala TVP wyemitowala ten film o 23. Juz jakis czas temu zauwazylem, ze filmy emitowane po 23 sa swietne i tym razem tez sie nie zawiodlem. Nie spodziewalem sie wiele po radzieckim filmie z lat 70-tych a tu taka niespodzianka. "Wniebowstapienie"zrobilo na mnie wielki wrazenie, z kazda minuta bohaterowie filmu stawali mi sie coraz blizsi, a koncowa scena na zawsze pozostanie mi w pamieci. Mam nadzieje, ze jeszcze bede mial okazje ogladnac cos ze starszych i nieznanych mi filmow w TVP, filmow ktore nigdy nie zostana wydane na DVD, ktore nigdy nie beda znane szerokiemu gronu odbiorcow, filmow ktore beda dostarczaly wrazenia osobom takim jak ja, takim ktore sa w stanie spac 3 godziny zeby tylko odkryc cos nowego i doznac wrazen za wszelka cene. Boje sie jednak, ze nie czesto bede mial taka okazje

ocenił(a) film na 8
Slayer

Jeśli szukasz filmów rosyjskich na wielkim poziomie to staraj sie te obejrzec:
Lecą żurawie 57r
Tak tu cicho o zmierzchu 72r
Idz i patrz 85r
Aleksander Nevsky 38r
Ivan groźny 44r
Ivan groźny II 58r
Dziecko wojny 62r
Andrei Rublov 69r
Zwierciadło 75r
Stalker 79r
Nostalgia 83r
Ofiarowanie 88r
Można podobnych klimatów w filmach doznać przy udziałe Bergmana szwedzkiego reżysera i japońskich reżyserów Kurosawy, Mizoguchiego i Kobayashiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones