PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 676
ocen
7,8 10 1 159676
7,1 39
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Wojna i wojna, do wyzygania maltretowany temat naszych polskich magików kina ambitnego, kręcących sie w kółko w jednym temacie, zamiast iść do przodu i patrzec w przyszłość, dlatego kino rodzime zbrzydło mi na maxa ...

ocenił(a) film na 9
maximus_

jawohl

maximus_

''kręcących sie w kółko w jednym temacie'' Ciekawe. Pokaż mi baranie drugi film opowiadający o wydarzeniach na Wołyniu. Jak nie, to zamknij jape i oglądaj sobie te durne komedie i melodramaty z Kotem i Karolakiem.

tomeczekxxx_fw

jeny, znowu mentalne sebixy z bloku atakują ... kup se koszulkę "poland stronk" i idź pałować innych kibiców...

ocenił(a) film na 9
maximus_

A kogo obchodzi twoje zdanie ignorancie. Jeśli temat cię nie interesuje to się nie wypowiadaj. Idź się wypłacz w rękaw mamusi i daj nam spokój.

piotrekkozik

to po co wchodzisz w temat? pograj se w wiedźmina i daj spokój dorosłym

maximus_

Czego ty oczekujesz? Poklasku?
Zakładając tego typu prowokacyjny temat, dobrze wiedziałeś jakie reakcję wywoła.
Twierdzisz, że film nic nie wnosi, że jest niepotrzebny i wtórny, a oglądałeś go chociaż, żeby wstawić 2? Byłeś w Gdyni na premierze? Mały hejterku.
Film jest potrzebny, składa hołd wielu pomordowanym rodakom i ich rodzinom, którzy jeszcze żyją. Gdyby ktoś z twojej rodziny- dziadek, babcia byli ofiarami tej zbrodni, patrzył byś na tą sprawę zupełnie inaczej. Jeśli nadal twierdzisz, że film jest niepotrzebny, to nie ma o czym rozmawiać- jesteś zwykłym (jak to gdzieś ująłeś) prostaczkiem, ignorantem bez jakichkolwiek uczuć.
Jeszcze, jakby film był słaby, podobny do ostatnich naszych filmów wojennych typu Miasto 44, Historia roja. To może mógłby, zrozumieć twoje nastawienie, ale z recenzji wynika, że jest bardzo dobrze 8,2/10. Więc kompletnie nie ma podstaw, by nie uznać ten twój temat za nic innego, niż zwykłą hejterską prowokację.

tomeczekxxx_fw

jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wróć do szkoy, nie napisalem że film jest słaby tylko mam przesyt tematyki wojennej, typowy pieniacz internetowy, sam se dopisz jeszcze smoleńsk do mojej wypowiedzi najlepiej...

maximus_

Przesyt? Podaj inny tytuł polskiego filmu o Wołyniu? Filmy wojenne w ostatnich latach w Polsce to zaledwie 3% tytułów. Głównie kręci się komedie.

ocenił(a) film na 8
maximus_

"nie napisalem że film jest słaby tylko mam przesyt tematyki wojennej"

Czemu kłamiesz? Oceniłeś film na 2 jako bardzo zły. Przy tym oceniasz Ace Ventura i Piraci z Karaibów na 10. Żenada. Może kiedyś dorośniesz. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Wołyniem a np. Tajemnicą Westerplatte to jesteś tępy i ograniczony. To, że akcja dzieje się w czasie II wś nie znaczy że to filmy Podobne. Zupełnie inna tematyka. Łączy jest tyle co Ace Ventura z Pogromcy duchów.

Alex_Tyler

"to jesteś tępy i ograniczony"

przynajmniej nie jestem frustratem co wyzywa internetowe nicki idź trolowac gdzie indziej ...

ocenił(a) film na 8
maximus_

No dla mnie to Ty trollujesz. Poważny film, gdzie potrzeba empatii oceniasz okropnie nisko. Nowe pokolenie gimbazy szokuje lekkością umysłu i ducha.

Alex_Tyler

dobra popisałes se idź gdzie indziej...

ocenił(a) film na 9
maximus_

Po pierwsze sam "se" wróć do szkoły, bo masz znaczące braki w j.polskim. Po drugie sam "se" idź pograj w chrono crossa tudzież obejrzyj 20-ty sezon TWD. Po trzecie - tu się ocenia filmy a nie wyzewnętrznia swoje przesyty.

maximus_

Podaj 5 filmów wojennych z ostatnich pięciu lat skoro tak wałkowany jest ten temat

ocenił(a) film na 9
ostatnisprawiedliwy_1771

Miasto 44,Karbala,Powstanie Warszawskie,Róża,W ciemności. Akurat 5 :D Nie żebym miał coś przeciwko ^^

ocenił(a) film na 8
a_kwitek

Róża ma tylko retrospekcje wojenne, Karbala dzieje się w Iraku całkiem niedawno, Powstanie Warszawskie to bardziej dokument złożony ze skrawków oryginalnych nagrań.
Żaden z powyższych nie opowiada o zbrodni wołyńskiej.

a_kwitek

plus Historia roja, Kamienie na szaniec, Tajemnica westerplatte i tak długo by mozna ...

maximus_

Na tym koniec. Ewentualnie 1, max 2 tytuły. A ilebyło w tym czasie komedii, obyczajowych, kryminałów? Kilka razy więcej.
Poza tym Wołyń to świeży temat. Co on ma wspólnego z Karbalą? Tylko to, że tu i tu pojawiają się żołnierze.

ocenił(a) film na 8
maximus_

Lecz się. Najlepiej zapomnieć, że ludzie zginęli żebyś mógł pluć jadem ze swojego komputera? Zero patriotyzmu, zero ludzkiej empatii dla tragicznej zbrodni an Wołyniu. Wiesz w ogóle o czym ten film prostaczku?

ocenił(a) film na 8
maximus_

Widzę po Twoich znajomych w profilu żeś gimbaza. Może jeszcze z czasem zmądrzejesz.

Alex_Tyler

i kto tu pluje jadem? nie umiesz dyskutować to wróć do szkoły i się naucz prostaczku...

ocenił(a) film na 8
maximus_

Ty człowieku. Samo to, że nie masz szacunku do historii kraju o tym świadczy.

Alex_Tyler

to, że mi się film nie podbał to nie mam szacunku do historii? widze myślenie to nie jest twoja mocna strona ...

ocenił(a) film na 8
maximus_

Tak. Oceniasz komedyjki na 10, a takiemu filmowi dajesz 2. Zero empatii, czy poczucia własnej wartości. Najlepiej żyć w tandecie.

Alex_Tyler

jakiś nawiedzony troll z netu będzie mi mówił jak żyć, weź sie jebnij w czoło lepiej :D

ocenił(a) film na 8
maximus_

Cóż za hipokryzja. Człowiek oceniajacy Wołyń na 1/10. Do tego nie mający szacunku do swojej historii jest dla mnie albo trollem albo po prostu prostym, prymitywnym człowiekiem - zjeść, napić się, posiedzieć na kompie i tyle.

Alex_Tyler

ale mnie to zabolało, serio :)

ocenił(a) film na 8
maximus_

Poza tym widzę, że film oceniłes 2 tygodnie przed premierą w kinach. Wątpię zebyś był na pokazaie dla prasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones