PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561957}

Woda dla słoni

Water for Elephants
7,1 103 097
ocen
7,1 10 1 103097
5,8 12
ocen krytyków
Woda dla słoni
powrót do forum filmu Woda dla słoni

Pattinson gra tu lepiej niż w zmierzchu , ale zabrakło mu tego czegoś. Film ciekawy, wzruszający,
genialna historia, przypomina mi "Pamiętnik". Polecam, bo warto obejrzeć, odejmuje punkty jedynie za
pokaleczenie polskiego, bo tylko jedna aktorka postarała się wyuczyć odpowiednio kwestię po
polsku , no i jeszcze minusik za tą gre aktorską. 8/10

ocenił(a) film na 8
classic5555

Ale trzeba zrozumieć ,że Polski to bardzo trudny język. Czemu gra aktorska ci się nie podobała moim zdaniem Robert bardzo dobrze zagrał ta role.
:)

ocenił(a) film na 5
Violetta_Stosel

Zagrał nieźle, ale uczuciami nie szastał trzeba przyznać, mógłby być bardziej emocjonalny szczególnie, że wydawałoby się, że Jacob jako weterynarz jest pełny miłosci dla świata, a chociażby dla zwierząt.

ocenił(a) film na 8
Apolllonia

Racja ,zgadzam się z tobą w tej sprawię.

ocenił(a) film na 9
classic5555

Film bardzo mi się podobał i z przyjemnością go oglądałam, a aktorów potraktowałam z przymrużeniem oka ;)

ocenił(a) film na 7
classic5555

Ja też pozytywnie jestem zaskoczona, że to taki dobry film. jednak Pattison nie przekonał mnie wcale a chemii miedzy nim z Resse było po prostu 0.

ocenił(a) film na 9
classic5555

Już pisałam o moim stosunku do wypowiedzi nt. kaleczenia języka w filmie, ale pozwolę sobie jeszcze zadać jedno pytanie: uważasz, że gdybyś musiał/musiała posłużyć się w filmie jakimś językiem, który jest uważany za trudny, w dodatku nie jest zbyt popularny, to potrafiłbyś/potrafiłabyś to powiedzieć w idealny sposób? Nawet jeśli się wyuczysz i wydaje Ci się, że mówisz perfekcyjnie, to dla ludzi, ktorych ten język jest językiem ojczystym, będzie słyszalny inny akcent. Weź pod uwagę też to, że np. Anglicy nie wymówią czysto polskiego "r" - natomiast Irlandczycy już tak.
Łatwo jest się czepiać, a tu trzeba się cieszyć i docenić starania! :)

classic5555

Jak się nialla nie wyuczyć kwestii skoro matka Jacoba to Polka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones