PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1195}
7,7 24 303
oceny
7,7 10 1 24303
8,0 25
ocen krytyków
Wodzirej
powrót do forum filmu Wodzirej

to 2 rzeczy u tego bardzo dobrego (bo wręcz amerykańskiego) filmu. Pierwsza to jakiś absolutny rekord z padaniem cienia mikrofoniarza na ściany, trzyma tyczkę i nierzadko wygląda to jakby ktoś tam stał z erekcją. Druga to, że nie udało im się przedstawić Warszawy. Więc w opisach figuruje to jako prowincjonalne miasto... a przecież gra je Kraków. I to widać bardzo wyraźnie. No dajcie spokój, ja wiem, że Kraków to nie Nowy Jork, ale jednak trochę ludzi tu mieszka i został założony trochę więcej niż 500 lat temu. No pożaliłem się,--- la-la x4.

Picu

Masz wrażenie, że urok Krakowa i jego atuty grają w tym filmie?

ocenił(a) film na 8
zweistein

Kraków nie jest tylko od uroku, magii i nie jest tylko rynkiem. To też miasto zwykłych ludzi z masą dzielnic ze zwyczajnym klimatem (rozpoznawalnych w Wodzireju), ale miasto a nie prowincja.

Picu

Rozumiem, ale nie mam wrażenia, żeby "nie pasował" w filmie. Może właśnie dlatego, że niezbyt dobrze znam to miasto, a to co znam, ogranicza się do historii, architektury (nie mieszkalnej, oczywiście) i sztuki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones