PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31861}

Wojna Harta

Hart's War
7,1 30 507
ocen
7,1 10 1 30507
6,4 5
ocen krytyków
Wojna Harta
powrót do forum filmu Wojna Harta

Szczytne

użytkownik usunięty

typowo amerykanskie bzdury. Prawo i sprawiedliwosc w obozie jenieckiem nad nieslusznie skazanym murzynem, ops afroamerykaninem, dokonywane przez syna senatora. Kompletny belkot.

ocenił(a) film na 9

Odezwał się zwolennik półmózga Tuska i Palikota.

tomucho77

Żałosne, ale po tomucho77 można się spodziewać tylko najgorszego.

ocenił(a) film na 9
Vaylander

Natomiast po tobie można spodziewać się najlepszego, co nie święty trollu ?

tomucho77

Jesteś żałosny.

ocenił(a) film na 9
jporuba

W jakim sensie ?

tomucho77

Bo wyzywasz od półmózgów innych,a sam nie umiesz postawić dobrego argumentu.

ocenił(a) film na 9
jporuba

Wyzywam tylko tych którzy wyzywają aktorów i tworzą takie durne tematy bez argumentów.

tomucho77

No,ale co ma Tusk i Palikot do filmu o Murzynach w latach '40 ?!!

ocenił(a) film na 9
jporuba

Pułkownik William A. McNamara i porucznik Thomas W. Hart byli murzynami ?

Przecież ten cały proces był tylko przykrywką akcji dywersyjnej !!!!!!

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się, Niemcy by dawno wszystkich rozstrzelali

ocenił(a) film na 7
toster_filmweb

@toster
Film wiadomo że jest przekoloryzowany, ale nie do konca się z tobą toster zgadzam.
Niemcy nigdy nie chcieli mieć w Amerykanach wrogów. Ba, nie chcieli też wojny z Wielka Brytania. Amerykańscy i Brytyjscy jeńcy wojenni byli traktowani o wiele lepiej niż cywilni jeńcy krajów podbitych, których uważali za ludzi "gorszego gatunku" i dążyli do ich eksterminacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
tomucho77

Wiem, że Amerykanów, oficerów do tego traktowano inaczej, na ale bez przesady - papierosy, muzyka, rozmawiają sobie gdzie i oczym chcą. No i jeszcze Hans słucha jazzu

ocenił(a) film na 9
toster_filmweb

A skąd wiesz że tak nie było, nie wszyscy hitlerowcy byli sku*wysynami.

toster_filmweb

"na ale bez przesady - papierosy, muzyka, ..."

Do obozów jenieckich docierały paczki z czerwonego krzyża ale nie tyko bo była ograniczona bo ograniczona ale jednak istniała możliwość wymiany korespondencji i przesyłek pomiędzy jeńcami a ich rodzinami w kraju. Ogólnie Niemcy traktowali jeńców wojennych zgodnie z konwencjami międzynarodowymi. Wyjątek stanowili Rosjanie a to dlatego ze ZSRR nie ratyfikował odpowiednich umów miedzy narodowcy więc Niemczy czuli się zwolnieni z ich respektowania wobec Rosjan.

ocenił(a) film na 9
polukr

Otóż to wyjąłeś mi to z ust :)

ogladalam ten film z ojcem (pasjonat historii) i oswiecil mnie co do wszystkich bzdur w tym filmie, po prostu szkoda na niego czasu!!! pilotow murzynow bylo zaledwie kilku przez cala wojne, a tu nagle az dwoch w jednym obozie? gdzie takie lux warunki dla dowodcow amerykanskich? za jakiekolwiek rozroby zaraz by wiezniow Niemcy rostrzelali- przykro to mowic- ale murzyni jaki pierwszych, po co mieliby ich trzymac jako jencow skoro Hitler wyraznie tepil inne nacje procz bialej????

ocenił(a) film na 9
adler666

A kto ci takich bzdur nakładł do głowy koleś ? Polecam ci gościu książkę Wojna Na Pacyfiku Jamesa E. Dunnigana i hasło "Czarnoskórzy Amerykanie w wojnie na Pacyfiku".
W czasie II wojny światowej w amerykańskich siłach zbrojnych służyło 800 000 murzynów (kobiet i mężczyzn).
Pilotów murzynow bylo zaledwie kilku i jak to się ma np. do 332 Grupy Myśliwskiej ? http://pl.wikipedia.org/wiki/332_Grupa_My%C5%9Bliwska

tomucho77

koles? no ladnie mnie podsumowales:)

tomucho77

a tak na poważnie, nie żal wam czasu na takie coś?

ocenił(a) film na 9
mosheh

Na jakie coś ?

tomucho77

Jak często ulegasz argumentacji nieznajomej osoby w internecie?
Pewnie tylko wtedy, jeśli wasze zdania się pokrywają :P

Takie politykowanie, to strata czasu.

ocenił(a) film na 9
mosheh

W którym momencie uległem tej nieznajomej osobie ?

tomucho77

Zdarzyło Ci się kiedykolwiek?

ocenił(a) film na 9
mosheh

Co mi się zdarzyło ?

ocenił(a) film na 7
adler666

Film jest wojenny, nie zaś historyczny, zatem nie musi się twardo trzymać faktów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones