PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 561
ocen
7,0 10 1 56561
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

Byłem wczoraj na pokazie przedpremierowym i muszę przyznać że film jest świetny. Nawet nie wiem kiedy upłynęły te 2h. Bardzo dobre zakończenie (?) serii.

cinemadigital

Teoretycznie w pierwszej części otworzyli sobie furtkę do rebotu całej serii (scena z informacja o zaginionych astronautach).
Nie wiem, akcja mogłaby się rozgrywać 20 lat po "Wojnie"? Myślę, że dostatecznie dużo czasu, żeby małpy nauczyły się mówić, wytworzyły się wśród nich frakcje, Cornelius dorósł i został liderem grupy (naukowcem?), aby Nova, wzorem pierwowzoru stała się dwudziestokilkuletnią dziewczyną... Ale z drugiej strony trzeb sobie postawić pytanie: Czy jest sens i nie zepsuje to tego wszystkiego do czego doszli producenci? Jakkolwiek urok nowej, odświeżonej "Planety małp" jest tak duży, że ... no chciałbym zobaczyć kontynuację :)

ocenił(a) film na 3
cinemadigital

Ja też nie wiem kiedy upłynęły 2h ,,,bo zasnąłem już na początku i to na 4DX ... masakra, dawno nic tak nudnego, wydłużanego, żeby zrobić coś ponad 1,5 h nie oglądałem :/

ocenił(a) film na 10
dominik76

Trzeba było nie pić alkoholu przed pójściem do kina. Szkoda mi ludzi, którzy marnuja w tak głupi sposób kasę. Trzeba się wyspać przed wyjściem do kina. Film rewelacyjny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones