PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 156
ocen
5,1 10 1 196156
5,9 36
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

Początkowo mój wpis miał się nazywać "Kupa, kupa, mega kupa", ale pomyślałem, że bez sensu jest znów rozdrażniać tzw "fanów".
Tak prawdę mówiąc to odkąd powstał ten film nurtuje mnie jedno pytanie (do jego wielbicieli) - CO WAM W TYM FILMIE SIĘ PODOBA?
Film ten od paru lat, przy pomocy różnych mediów, aspiruje do miana "kultowego" dzieła polskiej kinematografii?! Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć DLACZEGO?
Patrząc na ocenę na FILMWEBIE raczej mu to, całe szczęście, nie grozi. :-)
Dla mnie to zlepek (przepraszam) gówna - przypadkowych, bezsensownych postaci, sytuacji i "problemów" z dupy wziętych. Jedyne co jest dobre to montaż i wysiłki ludzi odpowiedzialnych za postprodukcję. Ale to trochę za mało - brakuje treści...
Myślę, że "twórcy" zrobili (popełnili) TO COŚ dla jaj i do teraz mają niezłą zabawę czytając "zachwyty" co niektórych krytyków...

tripijo

Zainteresuj się bliżej (na filmwebie) noszącą wdzięczne nazwisko Zdzisław Sztorm postacią z tego filmu. Myślę, ze to wiele wyjaśni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones