PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 141
ocen
5,1 10 1 196141
5,8 35
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

A więc tak, na początek podkreślę wszystkich tych którzy napisali idiotyczne komentarze na nie tylko dlatego że go nie zrozumieli. Za mało Wam się fałdek na głowie wykształciło żeby zrozumieć przesłanie tego filmu. Dla imbecyli którzy widzą w tym tylko "film dla dresów o ćpaniu" albo jedynie go oglądali bo widzieli urywek z YT sceny z McDonalda, wytłumaczę w skrócie telegraficznym przekaz. Film ma drugie dno, ukazuje w nim realia w jakich żyją na co dzień miliony ludzi w tym kraju, z jakimi problemami się borykają ... brak wykształcenia, brak pracy, narkomania, problemy związkowe i wieloma innymi rzeczami ... Dla niektórych kto może być komedia ale takim ludziom współczuje. dla mnie to jest dramat obyczajowy pokazujący co ten kraj skazuje ludzi którzy urodzili się w biednych czy patologicznych rodzinach w których drzwi nikt nie puka z pomocą. Niektórzy naprawdę nie są w stanie pojąć tego filmu pod jakim kątem by nie spojrzeli. Za mało realnych rzeczy widzieliście w swoim życiu lub widzieliście ale odwracaliście od tego głowę w drugą stronę ... Nie mam nic do dodania więcej.

ocenił(a) film na 3
SlaviPL

Jak żeś to wymyślił, co cie skłoniło do tak głębokich przemyśleń?

ocenił(a) film na 3
SlaviPL

"Film ma drugie dno, ukazuje w nim realia w jakich żyją na co dzień miliony ludzi w tym kraju, z jakimi problemami się borykają " - ale przecież pierwsza lepsza raperska piosenka pokazuje myślenie takich osób i ich problemy, więc po co cały film o tym oglądać? Myślę, że każdy kto żyje w mieście i jest dorosły wie jak żyje patologia i że nie jest zbyt lotna umysłowo, nic odkrywczego w tym filmie nie zobaczyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones