PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 115
ocen
5,1 10 1 196115
5,8 35
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

To nie jest komedia

ocenił(a) film na 8

Ludzie nie porównujcie tego filmu do takich jak "American Pie"... Filmy Jodorowskiego też bywają
śmieszne ale nie o to w nich chodzi.
Nie znaczy to, że musi wam się podobać tak jak mnie się podobał, ale nie używajcie błędnych
kryteriów oceniania ;p

Zadziwia mnie, że w Polsce powstał tak poj***ny film, z szaloną konwencją i trudną do określenia
fabułą, a jednak ;) dla mnie te szaleństwo jest ciekawe, warto raz na jakiś czas obejżeć film, w
którym nie jest wszystko podane jak na tacy, no i Szyc mnie zadziwia, że potrafił stwożyć tak groźną
kreację, różną od wszystkich poprzednich (w każdym razie znanych mi).

zgrit22

Mi tez sie podobal, zakrecil mi w glowie, podobala mi sie scena tez na przesluchaniu u Maslowskiej, albo jak walnal lbem w miejscu napisu 'BUM' itp.:). Na moj gust za dlugi o pol godziny bo juz mnie nudzil, ale film dobry i w szoku bylem ze ma ocene 5/10, ale jak ma miec wiecej, skoro pelno tu wielkich krytykow i znawcow, a nie ma normalnych ludzi:)

Borejszop

Akurat porównując ten film do filmów jakie kręcił jego ojciec to faktycznie słaby, a to że on obecnie uważany jest przez nie których za świetny pokazuje, na jakim słabym poziomie jest obecnie Polskie Kino, jak jedno wymiarowe i jedno gatunkowe, kiedyś jak filmy były realizowane z budżetu państwa to w Polsce powstawały różne gatunkowo filmy, nawet klimatu noir można było szukać w Polskim kinie w latach 60 i 70 a obecnie w nowych filmach? albo nie śmieszne i nie ciekawe komedie romantyczne, albo zalane wódą dramaty, i tak w kółko, ciągle co roku to samo.

ocenił(a) film na 6
zgrit22

No właśnie, to szaleństwo jest ciekawe :)

zgrit22

Byłem na premierze zachęcony reklama w tv ...najzabawniejsza komedia roku
Ja i żona nie doczekaliśmy końca seansu....

ocenił(a) film na 8
Amiga1240

Nie dziwi mnie to ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones