PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498190}

Wojna starszych pań

Nacidas para sufrir
5,9 66
ocen
5,9 10 1 66
Wojna starszych pań
powrót do forum filmu Wojna starszych pań
derka

To zmień, a nie mówisz że dobrze by było zmienić.

Xerxo

Owszem, zmieniłabym, gdybym miała taką możliwość. A twoja wypowiedź nic tu nie wnosi, więc nie rozumiem, po co w ogóle zabierasz głos.

derka

Masz mozliwość, każdy ma możliwosć, a Twoja wypowiedź to mniej więcej tak jakbyś siedziała z kimś w pokoju, przeszkadzałoby ci światlo i powiedzialabys że "Dobrze by bylo je wylączyć". Zamiast gadać i nakazywać innym sama to zrób skoro Tobie to przeszkadza. Jaki to problem? Kazdy użytkownik moze wspóltworzyć filmweb. Więc może zamiast marudzić warto zadzialać.

Xerxo

Nie, Xerxo, nie mam możliwości, czy myślisż, że pisałabym to, zamiast zmienić, gdybym mogła? Nie mam dostępu do edycji wszystkich opcji. Skoro każdy może współtworzyć, dlaczego zatem sam tego nie zmienisz, zamiast tracić czas na pouczanie mnie?

derka

Ale to nie mi przeszkadza tytuł oryguinalny. A poza tym mylisz się, bo masz taka możliwosć, wystarczy dodać polski tytuł. Tobie przeszkadza właczone światlo, ale to ktos inny ma wstać i je wylączać tak? Przedziwne podejście do spraw które ci nie odpowiadają.

Xerxo

Nie mam zamiaru prowadzić tej bezsensownej dyskusji. Nie wiem, czy nie potrafisz czytać, ale jak piszę, że nie mam funkcji edycji tytułu, to nie mam. Skoro ja sama nie mogę tego zrobić, to grzecznie zaproponowałam, że wobec tego może by zrobił to ktoś inny. Skoro ty nie masz takiego zamiaru, to przykro mi bardzo, że rozpocząłeś tę dyskuję, tylko po to by mi "pocisnąć".

derka

Masz racje nie ma takiej funkcji, ale jest funkcja dodaj tytuł. Warto z niej skorzystać. Możesz to zrobic, tylko albo ci sie nie chce, albo nie potrafisz, albo zwyczajnie prowokujesz. Jedna z tych trzech mozliwosci musi byc prawdziwa. Więc daruj sobie te idiotyczne docinki.

Xerxo

"Dodaj tytuł" też nie mam. A idiotyczne docinki rozpocząłeś ty. Dziękuję za rozmowę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxo

Obrażasz dziewczynę, a nie masz w ogóle racji. Co za chamstwo na filmwebie :( Zmienić tytuł może TYLKO weryfikator ze złotą główką. Dodawać dubel z polskim tytułem to czysta głupota, bo tworzy się dubel. Poza tym werzy odrzucą taką kontrę :P
Kiedy chcesz zmienić tytuł zgłaszasz to weryfikatorowi na blogu, albo wiadomością :p
Poza tym tytuł już zmieniony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones