PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105754}

Wojna

Voyna
7,0 1 421
ocen
7,0 10 1 1421
7,3 3
oceny krytyków
Wojna
powrót do forum filmu Wojna

ciekawy...

ocenił(a) film na 9

Film bardzo ciekawy z odrobiną humoru i ze świetnym scenariuszem. Trochę denerwowało mnie polskie wydanie - gdyż gdzie aktorzy mówią po angielsku nachodzi na ich głos rosyjskojęzyczny lektor który zagłusza polskiego. Sprzęt wojskowy przedstawiony na filmie zgodny z rzeczywistością m.in. BMP-2, BTR-, Mi-24. Ciekawy też podkład muzyczny (może wie ktoś jaki jest tytuł utworu który kilka razy powtarza się w filmie ?). Ogólnie porównywalny lub lepszy od 9.kompanii. Może zna ktoś jeszcze podobne filmy rosyjskie z tego gatunku ?

ocenił(a) film na 8
KAMELEON_333

Ja polecam film ,,Bestia wojny" produkcji USA. 10/10. jeżeli podobała Ci się 9 kompania to ten również powinien Ci się podobać.

ocenił(a) film na 1
KAMELEON_333

Z tego gatunku? No to przede wszystkim Pancernik Potiomkin...

PanGrabarz

jedna z piosenek, ktore sie przewijaja w tym filmie to Bulicja(Moze wsie nie tak) zespolu Okean Elzy z albumu Model. Swietna piosenka i zespol rewelacyjny. Film takze przypadl mi do gustu ;)

nomiczek

Znacie może film również rosyjski film, w którym ostatnia scena przed napisami końcowymi to czarny samochód, któremu (prawdopodobnie) wyładował się akumulator i zgasły powoli światła, bardzo fajny film, a nie pamięt6am tytułu. I jeszcze jeden rosyjski film, w którym facet-gangster(chyba) miał córki, a te córki w wyniku jakiś zdarzeń zostały oddzielone od rodziców i one próbowały odnaleźć swoich bliskich i końcowa scena to siedzieli u niby znajomego swojego taty, nad taką rzeczką... Z góry serdecznie dziękuje za podanie tytułów tych filmów. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Jedras992

ten drugi film to prawdopodobnie "Syostry" polski tytuł "Córki marfii" w reżyserii Siergiej'a Bodrowa jr(w wojnie grał Miedwiediewa).

ocenił(a) film na 8
Jedras992

Pierwszy to chyba "bumer".
za krotki post

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones