PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646687}

Wojownicze żółwie ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
5,9 50 668
ocen
5,9 10 1 50668
4,3 10
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Nie wiedziałem, że jedna aktorka może tak bardzo zepsuć seans swoją grą aktorską, czyste
beztalencie.

ocenił(a) film na 6
Sergij

Jak widać ona jest w tym mistrzynią ;)

ocenił(a) film na 7
Gaienne

Aż tak źle nie zagrała bez przesady

roman876

Zagrała na granicy poziomu amatorskiego, oczywiście tej niższej granicy, już nawet w pamiętnikach z wakacji występują lepsi aktorzy, nie zawsze ale sporo by się ich znalazło.
Nie potrafię zrozumieć tajemnicy sukcesu tej kobiety.

ocenił(a) film na 7
Sergij

Rozumiem ale chciałbym spytać co zrobiła nie tak że źle gra jak dla mnie w tym filmie dobrze zagrała

Sergij

Michael Bay wyraźnie ją lubi ;__;

ocenił(a) film na 4
Sergij

Nie twierdzę, że Megan jest aktorką wszech czasów, ale tutaj należy pamiętać, że przy kiepskim scenariuszu i reżyserii kunszt aktora niewiele może zmienić. Jej rola została tak napisana. Jest tragiczna, jak cały film, który zdaje się być nastawiony na odbiorców 10-14 lat. Stąd dziwne, nielogiczne zachowania, przerysowana, dziecinna gra aktorska.

ocenił(a) film na 7
Sergij

Ja też chyba nie widziałem jej dobrej roli, choć przyznam, że wszystkich jej filmów nie widziałem.

Sergij

Oj to prawda... Jak dla mnie była ona największą porażką w tym filmie. Nie wiem czemu głąby ją zatrudniły - nie pasuje do tej roli totalnie ani wyglądem ani charakterem i stylem... Ona się dobrze sprawdza do sztywnych, niewymagających lub lalkowatych ról bo nie ma w sobie ani krzty ciepła i naturalności w postaci żywych emocji. Cholera toć to prawie jakby chciał dać Vin Diesela do romantycznego filmu dać - Vin jako Riddick i ogólnie twardziel w filmach akcji sprawdza się świetnie, ale tylko głąb by go dał do romansidła...

ocenił(a) film na 3
Vinito

Dobrze powiedziane! Choć ja bym się skłoniła powiedzieć, że ona nigdy nie powinna być aktorką.

shar_lafey

Hej, a co sądzisz o jej roli w "Jennifer's Body"? Mi się zdaje że do takich ról ujdzie...

ocenił(a) film na 10
Sergij

RAFAEL: Co, jeśli ona (mowa o Megan Fox) wypapla o nas swoim koleżankom?
MIKEY: Co, jeśli jej koleżanki wyglądają tak jak ona?!
:-)


DONATELLO: Co z nią zrobimy?
RAFAEL: Zabić ją?
MIKEY: Ale bezboleśnie. Kwiatami.
:-)

Do łez bawi mnie scena w której MIKEY wyznaje miłość MEGAN śpiewając jej piosenkę zespołu... Turtles!
https://www.youtube.com/watch?v=Tvu3xiFmfDU


No i moja ulubiona: żółwie przesłuchują Megan zadając jej pytania o Klan Stopy, Schreddera etc. a Mikey wtrąca się i pyta ją, czy widziała w tv... kota grającego na cymbałkach:-)
https://www.youtube.com/watch?v=drI9in8v494


- Skąd ona zna nasze imiona?
- Może jest Jedi!

;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones