PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646687}

Wojownicze żółwie ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
5,9 50 698
ocen
5,9 10 1 50698
4,4 11
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Przeczytałem, że o rolę starała się Jane Levy. Byłaby idealna.

Mowiacy_do_reki

Chyba żartujesz, ta marna aktorka, irytująca w każdym swoim filmie

radoslaw1897

Chyba żartujesz, zapomniałeś dodać, że twoim zdaniem.

Mowiacy_do_reki

niczego nie zapomniałem, stwierdziłem fakt

radoslaw1897

Nie stwierdzasz faktów, bo Jane Levy jest fantastyczną aktorką np w Evil Dead i Suburgatory jest świetna!

naka1234

W Evil Dead zagrała kupę, obejrzyj najpierw oryginalną wersje. Podmiejski czyściec to kiepski serial, który dzięki Tessie(Jane Levy) staję się jeszcze gorszy, jej bohaterka jest zarozumiała i arogancka, ponadto 24-letnia aktorka grająca nastolatkę nie jest przekonująca.

radoslaw1897

Widziałam orginał Evil Dead z miesiąc przed premierą nowego i nie zrobił na mnie wrażenia.. A podmiejski czyściec to bardzo dobry serial, ale jak widać nie dla wszystkich...

naka1234

Raczej podmiejski czyściec to słaby serial, który podoba się paru osobom. Uwielbiam jak ludzie do byle jakiego gówna dopisują, że to nie dla wszystkich, robiąc z tego nie wiadomo co

radoslaw1897

Hahaha a tobie to co? Oceniasz Mrocznego rycerza na 10 do tego też mogę sie przyczepić...

naka1234

Oceniłaś Poszukiwacze świętej kupy na 9, a mi wypominasz Mrocznego Rycerza, Boże widzisz i nie grzmisz

radoslaw1897

Oceniłam to na 9 z powodu, że nie ma dobrych niemieckich filmów a to jest jeden który im sie udał stąd tak wysoka ocena...A mrocznego rycerza nie ma co do tego porównywać bo to kupa gówna i pełny nierealistycznych rzeczy film

naka1234

No to gratuluję logiki, tylko pozazdrościć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones