PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646687}

Wojownicze żółwie ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
5,9 50 683
oceny
5,9 10 1 50683
4,3 10
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Najgorszy film o żółwiach ninja:


- Irytująca Megan Fox w dodatku w ogóle nie przypominająca April O'Neil.
- Żółwie wyglądają okropnie, wyglądają jak monstra. Nie wzbudzają sympatii a dzieci to pewnie się ich prędzej przestraszą niż polubią przez te ich straszne miny. Gdzie te sympatyczne mordy z pierwszych części lub serialu?
- Gapowaty Donatello w dodatku w okularach. Co to miało być??
- Shredder wyglada jak Megatron z transformersów z jakimiś latającymi mieczami.



ocenił(a) film na 3
Wariat23

Aha no i gdzie jest Casey Jones?

ocenił(a) film na 3
Wariat23

Film tragiczny, a najsmutniejsze jest to, że Megan Fox jest najjaśniejszym punktem filmu, bo mimo wszystko miło się na nią patrzy, reszta tragedia, i to nawet abstrahując całkowicie od oryginału, a w zderzeniu z nim... No cóż, bez komentarza.

ocenił(a) film na 6
Herushingu

Megan sporo rekompensuje. Nie jestem fanem Żółwi, ale film krótki, szybki i miły dla oka. Oczywiście ma sporo wad, np. sekwencję zimowe i błyskawiczne przejście do kolejnej walki. Wystarczyło wybrać lepszego scenarzystę i byłoby znośnie dla widza, a fanów serii nie da się zadowolić, bo fani zawsze oczekują czegoś więcej i czegoś lepszego, wiem po sobie. Te Żółwie miały spodobać się laikom.

ocenił(a) film na 6
Wariat23

1. Megan była akurat mocnym punktem.
2. Żółwie mogły by wyglądać lepiej, ale jest naprawdę nieźle. Badassowy wygląd jak najbardziej na plus.
3. Taki element komediowy?
4. Fakt, ale film produkował i przy montażu pracował Michael Bay :)

ocenił(a) film na 3
Kofwit

Ta napompowana botoxem Megan Fox mocnym punktem? Przecież to beztalencie.

ocenił(a) film na 5
Wariat23

Ale przyjemnie się na nią patrzy. Nie jest to Penelope Cruz, ale tragedii wielkiej nie ma. A co do żółwi, to chodzi ci o te gumowe kostiumy i sztuczne miny? Sam bardzo lubię starsze żółwie, ale radzę pójść z duchem czasu. Jak to ktoś śpiewał ,,ale to już było i nie wróci więcej".

ocenił(a) film na 3
Wariat23

taka prawda, ale świadczy to jedynie o poziomie samego filmu - jaki film, takie i mocne strony.

ocenił(a) film na 6
Wariat23

Akurat tutaj zaliczyła jeden z lepszych występów. Nigdy nie wymagałem od niej dobrej gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 5
Wariat23

Według mnie Żółwie są lepsze w porównaniu do tegorocznego filmu Transformers. Wszystko dzieje się w miarę umiarkowanym tempem, zaś w transformers wszystko szybciej poza tym gra aktorów tam jest sztuczna; tz. brak emocji.

Kaskander_One

wychowałam się na "żółwiach" z lat 90 i muszę przyznać, że te mi się bardzo podobały. Owszem, było kilka nie dociągnięć i faktycznie Robot Samuraj średnio mi Shreddera przypominał, ale ogólnie jestem na TAK :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones