PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830685}
2,8 149
ocen
2,8 10 1 149
Wolf Hound
powrót do forum filmu Wolf Hound

Pomyłka ...

ocenił(a) film na 1

Nie tracić czasu na to "coś" ... piloci w wieku emerytalnym, mundury niemieckie z second-handu, bzdura goni bzdurę, kobiety jako mechanicy (lotniczy) w tajnej bazie Luftwaffe ... niemiecki żołnierz z Krzyżem Rycerskim z liśćmi dębu i mieczami na ekranie (dla niewtajemniczonych nadano ich 160 i wszyscy posiadacze są znani).

Ja straciłem 2 godziny, Wy nie musicie:)

wojtek1a

Dzięki za uprzedzenie. Ale podejrzewam, że Nirmcy są tylko biali? Jakoś w tym aspekcie poprawność polityczna jest bardzo konserwatywna :)

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Mi tam by nie przeszkadzało jak by kiedyś czarny zagrał Hitlera.
To tylko kolor skóry i nic poza tym.

soulfly777kris

Mnie też nie. Miałem na myśli to, że w "złe role" nie są obsadzani tak ochoczo :)

ocenił(a) film na 5
mr_wtyczka

Faktycznie to co innego.

mr_wtyczka

Jeszcze tylko LGBTQWERTYUIOP... brakowało :)

ocenił(a) film na 5
Travian

LGBTQWERTYUIOP było nawet w erze kamienia łupanego więc dlaczego nie miało by być w filmie z IIWŚ ?

soulfly777kris

W komedii tak, ale w filmie historycznym nie do końca...

ocenił(a) film na 5
jkalisz

W filmie historycznym bardziej cenie sobie rzetelność akcji niż wyglądu danych osób.
Jeżeli czarny zachowaniem przypominał by do złudzenia Hitlera to czemu nie.
Kolor skóry to tylko kolor skóry więc jeżeli ktoś ma na twarzy pryszcze albo gładką skórę z inną karnacją to kompletnie mnie to nie interesuje jeśli jest świetnym aktorem.

ocenił(a) film na 1
wojtek1a

Pozostaje tylko przytaknąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones