PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117794}

Wolna amerykanka

Miao Tan Shuang Long
5,8 111
ocen
5,8 10 1 111

Wolna amerykanka
powrót do forum filmu Wolna amerykanka

7/10

ocenił(a) film na 7

Przed seansem spodziewałem się jednego z tych słabszych filmów z Cynthią. Doznałem pozytywnego zaskoczenia i cieszę się z tego powodu. Walk może niezbyt dużo (na końcu najwięcej), ale za to świetnie zrobione. Dynamiczne, szybkie walki, ciekawe kopnięcia w wykonaniu Cynthii i nie tylko. Polecam jej fanom, bo w najwyższej formie tu jest. Na początku filmu zauważyłem motywy, które z założenia miały mnie, jako widza śmieszyć. Tak się jednak nie działo, przez co jeszcze bardziej utwierdziłem się w mym przekonaniu, jakie miałem przez seansem. W trakcie zaczęły się jednak pojawiać całkiem śmieszne motywy i film zaczął nabierać kolorów. Aktorzy przeciętni, nie rzucający się w oczy. Szkoda, że fabuła filmu, została potraktowana po macoszemu, ponieważ wiemy tylko, że Cynthia i dwóch przydzielonych partnerów, szukają szpiega. Dochodzi do zbliżenia Cynthii i jednego z partnerów (tego bardziej fajtłapowatego), który przez cały film nosi jakąś absurdalną czapkę, nie wiem czemu taki absurdalny motyw się tu pojawia. Jest też motyw mikrofilmu, na którym nie wiemy dokładnie co było i dlaczego jest taki ważny (może czegoś nie dosłyszałem, jeśli tak, proszę mnie oświecić). Jak dla mnie przyjemny seans. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones