PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236147}

Wolność słowa

Freedom Writers
7,6 27 830
ocen
7,6 10 1 27830
Wolność słowa
powrót do forum filmu Wolność słowa

Radko ostatnio oglądam tv ale niestety miałem nieprzyjemność obejrzenia większej części tego filmu. Porażająca naiwność głupota przerysowanie błędy kłamstwa................ na szczęście coś było też kilka drobnych zalet, po pierwsze to promowanie pokoju na świecie ;). Ja wiem że wychowanie ludzi to ciężka sprawa ale ten film jest na poziomie bajki dla czternastolatków.

ocenił(a) film na 6
tasm_dis

Też odniosłem takie wrażenie, mega przerysowany i nierealny ;)
Chociaż pamiętam, że kiedyś mi się podobał. Klimat filmu jest tak patetyczny i podniosły, że jeśli ktoś się nie zastanawia na jego momentalnym bezsensem to wydaje się być bardzo głęboki :D
Osobiście chyba jednak dorosłem i nie łykam już takich rzeczy.

ocenił(a) film na 6
Negal

co tam bylo naiwnego i glupiego? to ze znalazla sie dziewczyna ktora sprzeciwila sie popularnemu pradowi, poswiecila swoje zycie idei i odniosla sukces? ten film jest oparty na faktach i osobiscie jestem w stanie jedynie podziwiac tak oddana i wytrwala kobiete. arcydzielo to to nie jest, ale historia zacna :)

ocenił(a) film na 5
zielone_sznurowadlo

Po pierwsze to że jest oparty na faktach nie determinuje tego iż film może być naiwny. Niestety ludzie wprost lubują się w upiększaniu i idealizowaniu historii. Po drugie nie oceniam tu postaci Erin Grunwell a film ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones