PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687674}

Wolny strzelec

Nightcrawler
7,5 128 832
oceny
7,5 10 1 128832
7,2 40
ocen krytyków
Wolny strzelec
powrót do forum filmu Wolny strzelec

Najlepszy plakat tego roku według mnie.

Bzzommbo

Dokładnie

ocenił(a) film na 9
Bzzommbo

wreszcie jakiś ciekawy plakat. Wreszcie jakaś treść.

Bo z reguły plakaty filmowe, to żenada po prostu. Grupka aktorów stoi i paaatrzy z plakatu.... I jeszcze te hasła reklamowe. Ja reklamowano zdaje się Kac Wawa, to napisali "Polska odpowiedź na Kac Vegas". Ale najbardziej debilne hasło reklamowe było iles lat temu, na plakacie filmu "haker". Film niezły, ale na plakacie widniało: "Wyhaczył, co chciał". No kuźwa, błagam...

Bzzommbo

Jak patrzę na ten plakat, przypomina mi się ten z filmu Leon Zawodowiec ;)

ocenił(a) film na 6
Sherman86

Odniosłem podobne wrażenie :)

literkaABC

Dlaczego 6/10? Nie byłem na filmie, ale możesz dawać spoilery i takie tam :)

ocenił(a) film na 6
Bzzommbo

noh 6 z plusem ;) "spoilerowac" nie wypada a sam film z racji specyfiki tematu oraz okoliczości miejsca bardziej nastawiony na widza LA (jak juz wspomnialem wczesniej w ktoryms z watkow zabawne kiedy slyszymy, ze bohaterowie "chrzania" na I5-tke bo wiecznie zatloczona i zmieniaja trase na 110-tke - wielu moich znajomych z LA rowniez narzeka na I-5:)

ocenił(a) film na 9
Sherman86

Właśnie to miałam napisać :D

ixam

dla mnie plakat w stylu lat 70-tych (te kolory}, a kto wogóle jest na plakacie bo to chyba nie jake g. (filmu nie widziałem)

ocenił(a) film na 7
ivec1

to Gyllenhaal, schudł do roli z 10 kg

ocenił(a) film na 8
Bzzommbo

zgadzam się, bardzo dobry plakat. Chociaż z tegorocznych filmów wolę plakat Inherent Vice

ocenił(a) film na 6
Bzzommbo

Powinno ci się spodobać też to: http://s9.postimg.org/aoofcy59r/killing.jpg

ocenił(a) film na 6
Bzzommbo

Jeszcze w temacie okularów: http://www.filmweb.pl/Leon.Zawodowiec/photos/401021

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones