PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687674}

Wolny strzelec

Nightcrawler
7,5 128 832
oceny
7,5 10 1 128832
7,2 40
ocen krytyków
Wolny strzelec
powrót do forum filmu Wolny strzelec

Pytam się, czy dobry ponieważ nie jestem przekonany, czy iść.

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

cześć :) ja dzisiaj byłam na seansie, pierwszym jaki leciał w moim kinie (wstałam na 10.45 :D) i według mnie było warto
jeden z lepszych filmów jakie widziałam, chociaż wpływać może na to fakt, iż lubię filmy w takim klimacie
mimo to powinien się spodobać - są dobre dialogi, ładne zdjęcia, dobra gra aktorów i są emocje
ja osobiście polecam :)

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

Świeżo po seansie - warto. Jake spisał się naprawdę doskonale, historia też nie jest banalna, ja do samego końca zastanawiałam się, co z tego wszystkiego wyniknie.

ocenił(a) film na 7
wrongreason

W pełni się zgadzam, jednak samo zakończenie troszkę mnie rozczarowało i dlatego daję 7 zamiast 8. Dialogi doskonałe, nawet ludzie w kinie się troszkę z niektórych podśmiewali. No i główna rola rewelacyjnie zbudowana, Jake z filmu na film coraz lepszy!

Rafalino_1000

Zdecydowanie warto. Akcja rozgrywa się dosyć powoli, początek może wydawać się nudny, przynajmniej taki był dla mnie, ale z czasem jest coraz lepiej. Główny bohater (genialny Gyllenhaal + schudł, więc nominacja do Oscara bardzo możliwa!) wzbudza sympatię mimo lub dzięki swojej nienormalnej postawie (choroba psychiczna na bank, choć nie jest to powiedziane). Zakończenie mocno na plus, niespodziewane i zaskakujące w swojej zwykłości.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Warto, na prawdę parę znakomitych scen jak i dialogów. Brakowało jedynie efektu WOW, bo końcówka troszkę przewidywalna i mało zaskakująca

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

It's a must-watch movie so definitely do it (!) even though LA people will get a kick out of this film more coz it's a living document of the city and it's actually pretty funny to hear characters talk about how bad the 5 is and he should take the 110 instead. All my LA driver friends complain about the 5 all the time ;)

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

Jeśli lubisz genialne studium postaci, świeże lecz niezaskakujące spojrzenie na masowe media to powinieneś się wybrać. Ten film jest niepokojący, pełen pięknych ujęć i świetnego pościgu. Nie muszę wspominać o Gyllenhaalu, ten Pan wziął Hollywood za jajca i mam nadzieję, że szybko nie puści. Na jego filmy można chodzić w ciemno. Ja bym ten film określił jako American Psycho z kamerą w ręku w klimacie Drive'a - nie wiem, takie wrażenie odniosłem.

Rafalino_1000

Własnie wrociłem z seansu. Zakonczenie rozczarowuje, ale cała reszta filmu trzyma w napięciu. Polecam jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

Do kina ! Jak najszybciej. Dla mnie zakończenie - super !!!

ocenił(a) film na 3
Rafalino_1000

Jeśli jesteś dzieckiem Big Brothera - dobry. Jeśli nie, możesz się rozczarować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones