PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488788}
6,8 2 269
ocen
6,8 10 1 2269
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

5/6 Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8

Najnowszy film ze stajni DC nie rozczarowuje. Szczerze powiedziawszy mimo, że Wonder Woman jak już klika razy wspominałem specjalnie mnie nie grzeje to film mnie nie nudził. W miarę wiernie przedstawiony Origin, a także same Amazonki oraz Themyscira. Kreska jak zawsze ale się już przyzwyczaiłem. Cudów tu nie ma ale źle też nie jest. Dość brutalne sceny jak na taką kreskówkę ale widocznie DC idzie mroczniejszym szlakiem co bardzo mnie cieszy. Jedynie co mnie drażniło to to, że film jest za krótki. Powinien trwać jakieś 1,20 do 1,5 h przynajmniej. Poza tym dlaczego na wielkiego Zeusa, Diana nie lata? Przecież Wonder Woman posiada podobno zdolność latania. (od Hermesa o ile się nie mylę). Tutaj jakoś tego nie pokazano. Trochę mi się to nie podobało.

Ogólnie jednak film przyjemny i 5/6 mu daję. Podobało mi się.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Nie lata bo być może wzorowali się na wcześniejszych komiksach, gdzie faktycznie nie potrafiła :)

MackKL

cały film jest świenty , to jedna z najlepsza superbohaterek , jednak nie podobała mi się postać Hadesa . Nie wiem , jak był przedstawiony w komiksie , ale tu prędzej kojarzył mi się z Dionizosem (tusza , wino , winogrona) , niż z Panem Ciemności.

karin_

no masz rację wygląd Hadesa jest najgorszy jaki mógł by być mogli my dać wygląd z ligi sprawiedliwych http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100607004138/marvel_dc/images/e/e1/Fully armoredHades.png

wort801

taki Hades byłby świetny ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones