PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 976
ocen
6,6 10 1 140976
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

O ile oglada sie to rewelacyjnie od poczatku az do prawie konca tak wlasnie koncowka gdzie jest pokazany ten zly CGI poprostu troche psuje film.
Ja rozumiem jakie byly zamierzenia scenarzystow ale jednak mogli by inaczej pokazac tego zlego i sama walke dobra ze zlem pod koniec !.

No nic i tak polecam ten film bo to kawal swietnej roboty zrobiony z wizja i z sercem.

Ogolnie jest to podobna historia z Kapitana Ameryki poczatek ale jednak wyrezyserowana z duzo wiekrzym rozmachem i lepszym scenariuszem.

Dalbym ten film w moim top 5 najlepszych filmow o superbohaterach ;].A to juz cos ;]

lavrenzo84

lavrenzo84 masz sporo rację że Wonder Woman ma lepszy scenariusz od Kapitana :) też tylko zostaje trzymać kciuki za kolejne filmy z kobietami w rolach głównych np Gotham City Sirens :)

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

co to jest zadza?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Wiedzialem ze bedzie problem ;].Zapuzno na poprawe ;].Ale wiem ze duzo ludzi pewnie i tak nie wie jak to sie pisze wie kontrowersje sa dzisiaj na porzadku dziennym ;].

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Mi tam CGI wcale nie przeszkadzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones