PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 976
ocen
6,6 10 1 140976
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Każdy w tym filmie zobaczy coś na czym jego uwaga w danym momencie była skupiona. Czy to na ocenie wykonania, typu efekty specjalne czy skupi się na ocenie filmu w kontekście sagi i będzie porównywać film z innymi tego typu podobnymi gatunkami.
Natomiast ja chciałam napisać o czymś co ten film ze sobą niesie. Tak niesie, pomimo iż jest to saga o superbohaterce jest w nim ukryty przekaz...
Czasem jest tak w życiu, że czytając tą samą książkę kilka razy i oglądając ten sam film kilka razy, za każdym razem odbierzemy go inaczej, zwrócimy uwagę na coś innego.
Wg mnie to nie jest typowe kino akcji i efektów specjalnych, ale naprawdę sprawnie zbudowana historia oparta na subtelnym przekazie skierowanym do widza.
Każdy zrozumie i wyniesie z tego filmu co będzie w stanie na dany moment wyczytać.
Powiem szczerze, że dialogi w nim są naprawdę wiele warte. Warto słuchać ze zrozumieniem, taka moja uwaga :)
Dlatego polecam ten film każdemu kto lubi nie tylko oglądać i podziwiać,a le i również posłuchać i zrozumieć co autor miał na myśli.

Tunia_4

"chciałam napisać o czymś co ten film ze sobą niesie" - No okej, tylko gdzie napisałaś o przekazie filmu? :P

ocenił(a) film na 6
Tunia_4

Bardzo wychowawczy film, prawda.

ocenił(a) film na 6
Tunia_4

"pomimo iż jest to saga o superbohaterce jest w nim ukryty przekaz..." raczej nie za bardzo ukryty, skoro gadają o tym wprost, bo chodzi Ci o to, że ludzie sami sobie zgotowali ten los bez pomocy żadnego boga, tak? Że to ludzie po prostu są źli i stąd wojny.

Tunia_4

Tylko co z tego skoro film dostaje prawdziwego rozdwojenia jaźni. Skoro ludzie sobie zgotowali ten los to po co w ogóle walka z Aresem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones