PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 976
ocen
6,6 10 1 140976
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale narazie ocena porownywalna do oceny Dark Knighta, Iron Mana 1, Civil War, GOTG czy Sin City także ten tego...

Filmaniak

Wątpię ,ze jest tak dobry .Wydaje mi się ,ze krytycy chcą się podlizać publiczności DC po SS i BvS i stąd tak duży procent, ale pewnie film jest jak najbardziej ok .Cóż obejrzymy zobaczymy :)

użytkownik usunięty
Danio31b

"Krytycy chcą się podlizać publiczności". Jesteś niemożliwy w swoich konkluzjach.

Na razie to tak wygląda ,film ma takie recenzje ,ze miazga ,choć dochodzą pierwsze rekcje widzów ,ze nie jest żadnym ideałem a (tylko) poprawnym filmem z bardzo dobrze nakreśloną WW. Tylko tyle, choć po BvS i Suicide Squad chciało by się powiedzieć, aż tyle :)

ocenił(a) film na 9
Danio31b

Nie planowałem ale chyba wybiore się na niego :D widać robi się naprawdę pozytywnie DC w końcu ostatnio były 2012 tdkr

ocenił(a) film na 10
Danio31b

No patrz, jest

Filmaniak

Serio? A czemu by nie? To film Patty Jenkins. Obudźcie się ludzie.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

I co z tego, że to film Patty Jenkins?

katedra

O, katedra. Nie pogadamy, bo mnie irytujesz.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Wiem, przecież jestem mądrzejszy

katedra

I ładniejszy też jesteś, zapomniałeś dodać.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Faktycznie

ocenił(a) film na 6
Filmaniak

Widziałe i jest dobry trailery za dużo pokazują i dłużyzny są ale przesłanie bardzo ładne gra aktorska genialna. :^)

ocenił(a) film na 8
vangance

Jeśli trailery za dużo pokazują i się dłuży to dlaczego dałeś 8? z ciekawości pytam?

ocenił(a) film na 6
waqo1986

podałem 2 rzeczy które mi się nie podobały jeszcze złoczyńcy są beznadziejni ale reszta film jest bardzo dobra ładne zdjęcia dobra gra aktorska super fabuła i przesłanie :)

ocenił(a) film na 6
vangance

Właściwie główny był bardzo fajny i nawet nie był złoczyńcą... Przez jakiś czas. Bo potem przełączyli go w typowego taboreta.

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

dla mnie był tragiczny . Jeśli czytałeś /czytałaś komiksy to wygląd miał zupełnie inny i zupełnie inaczej się zachowywał oraz w grach czy kreskówkach głos. A tu ten rombany angielski akcent wons zpod hełmu i jakieś dziwne proporcje wygladał na około 2 m 30 cm może nieco więcej a jego głowa w tym hełmie wyglądała idiotycznie. gdy hełm mu spadł nagle miał proprcje człowiek. Dla mnie jeden z najgorszych złoczyńców ostatnich filmów superhero zawiodłem się :c

ocenił(a) film na 6
vangance

A, w zbroi to był właśnie typowy taboret (z wyjątkami). Chodzi mi o tą tajemniczą postać z wiedzą i klasą która był na początku.

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

zgodze się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones