PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 976
ocen
6,6 10 1 140976
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

W trzecim akcie większa dawka patosu niż w sowieckich filmach propagandowych.
Jedyny plus piękna Gal... oczu od niej nie można oderwać.

ocenił(a) film na 10
vood76

W komiksach superhero zawsze jest patos

Himiteshu

w wydaniu marvela jest lekki i z przymrużeniem oka... tutaj jest ciężki niemal żałobny, podobnie jak w Batman v superman.

ocenił(a) film na 9
vood76

akcja dzieje się podczas wojny. Oczekiwałeś że film nie będzie lekki? xD

SailorVenus

akurat momenty na froncie bardzo mi się podobają... generalnie chodzi mi o ostatnie 30 min filmu. Walka z Aresem jest kiczowata do bólu i pełna pompatycznych sloganów... podobnie jak w Batman v Superman. Widzę duże podobieństwa miedzy tymi filmami. Świetny początek, całkiem sprawny środek i zrobiona na odwal, denna końcówka z efektami specjalnymi rodem z seriali.... dlatego min niepokoi mnie trailer Justice League. Tam sceny walki wyglądają tak samo strasznie kiczowato... marvel to zupełnie inna liga. Piszę to jako fan obu universów więc proszę bez spinki ;)

SailorVenus

"XD"...
Film był lekki jak podpaski w reklamach i równie kiczowaty, denny i przesiąknięty kobiecym feminizmem z swojej najczystszej formie.

Chcesz przykład ciężkiego filmu? Zajrzyj chociażby do Lyncha, chociaż pewnie i tak nie zrozumiesz nawet po 10 seansie i stwierdzisz że dno.

Poza tym 9? Poważnie? Mózg wyprany przez promocję filmu chyba, bo naprawdę jest marny...

ocenił(a) film na 9
Fryzomaniak

Jestem wielkim fanem Lyncha, akurat jego filmy uwielbiam

Poważnie 9. Zdaję sobię sprawę że film nie zasługuję na tak wysoką ocenę, aczkolwiek została ona podyktowana moim emocjonalnym związkiem z postacią Diany (dosyć długa historia) + jak na film DC to faktycznie arcydzieło.
+ czułem sie miejscami niekomfortowo podczas niektórych wojennych scen, ale to chyba personalne jak odbieramy niektóre rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones