PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868783}

Wonka

6,6 33 508
ocen
6,6 10 1 33508
6,2 25
ocen krytyków
Wonka
powrót do forum filmu Wonka

Naaah

ocenił(a) film na 4

Świeżo po seansie. Czy ja wiem? Nie wiem. Film który można obejrzeć ale nie polecam płacić za obejrzenie go. Dla dzieci myślę że okej. Trochę magii trochę koloru i piosenek. Ja na mój gust za dużo piosenek. Parę momentów w których nawet uśmiechnęłam się pod nosem ale nie zaśmiałam (romans w tle, mały Hugh który sam powiedział że zagrał w tym filmie bo ma dużo dzieci a mało hajsu i pan policjant który tyje od nadmiaru czekolady). Film z Johnny Depp też był fantasy ale jakoś inaczej. Jakoś to fantasy w tamtym filmie miało więcej sensu i jakiegoś celu. Tutaj tak nie było. Nie wiem co więcej dodać.

Na weekend z dzieckiem spoko ale tak jak wyżej- poczekajcie aż będzie na platformach streamingowych.

Kolega po lewej zasnął, pani po prawej z dzieckiem oglądała mecz na smartfonie.

ocenił(a) film na 7
agusSs_2

film jest kategoryzowany jako musical, więc nie rozumiem hejtu na piosenki w filmie..

justfra

Piosenki były nudne i słabe i chyba o to chodzi. Większość brzmiała jak jedna melodia.

ocenił(a) film na 7
Anja_33

Że piosenki są słabe to się w 100% w tym zgadzam (niestety) :)) natomiast opinia wyżej mówiła o zbyt dużej ilości piosenek w filmie

ocenił(a) film na 9
justfra

A ja zupełnie się nie zgadzam! Jako miłośnik musicali, może nie są wybitne, ale po seansie odtworzyłem sobie soundtrack. Kilka piosenek naprawdę wpada w ucho, m.in. otwierające "A Hatful of dreams", "A world of your own", no i świetna jak dla mnie ballada w rytmie walca "For a moment"! No i poza tym - chcąc, nie chcąc - zapadająca w pamięć piosenka Oompa Loompy ;)

justfra

musicali nie produkują juz od dawna bo są zwyczajnie słabe, i ludzie nie lubią tych przerywników, Ja sam przewinąłem wszystkie śpiewane momenty i nie czuje żebym stracił cokolwiek z filmu. w zasadzie to film dostaje 3 gwiazdki tylko za zdjęcia bo w tej kwestii jest świetnie. Reszta to jest jakaś masakra. Zauważyłem, że od kiedy zaczął sie kowid, kinomatografia dostała tak po dupie, że teraz robią sam chłam i boją sie robić dobre filmy.

piotr_lachowicz

Też polecam przewijać wszystkie piosenki, ale mimo to film jest denny. Jak chce się klimat zobaczyć to chyba lepiej pierwszy sezon Serii niefortunnych zdarzeń obejrzeć. Film Wonka jest nudny i chyba więcej magii ma film Czekolada z 2000r.

piotr_lachowicz

ludzie boja sie przerywnikow? to jest dobra heca. To co niby ludzi z nizszym wyksztalceniem podkreca?

nieincelski

Nie wiem co nakręca ludzi z niższym wykształceniem. Zapytaj kolegów, Zakładam że mówisz o sobie bo czytać nie umiesz ewidentnie

piotr_lachowicz

zapytalem ciebie i odpowiedź uzyskalem. czyli zapiekloooo oj zapieklo skoro taka odpowiedź, prawda  w oczy kole, prawdziwe przyslowie :)

ocenił(a) film na 8
agusSs_2

A ja polecam obejrzeć sobie samemu i nie kierować się "namową" jednego z tysięcy użytkowników :)

agusSs_2

„Film z Johnny Deep”- polska język, trudna język:) Tak w ogole to jest prequel wersji z 71ego, a nie tej śmiesznej wersji z Deppem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones