PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9320}

Wpadka

Crush
6,9 4 051
ocen
6,9 10 1 4051
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Moje zdanie...

ocenił(a) film na 7

Arcydzieło na pewno to nie jest, jednak pokazuje komedie romantyczne z zupełnie innej strony - lepszej. Co prawda niektóre momenty w filmie wydają mi się zbyt nieprawdopodobne i uważam, że film powinien się skończyć w momencie śmierci Jed'a.

A co Wy sądzicie na ten temat?
Poza tym uważacie, że taka miłość jest możliwa? ;)

Pozdrawiam :)

mii

Nigdy nie przepadałem za komediami romantycznymi a ponieważ pierwszy kontakt z nimi miałem za pośrednictwem polskich komedii - m.in. adaptacji kasiążek K. Grocholi zapałałem do gatunku głęboką pogardą.

No ale wiadomo, że na polskim podwórku świat się nie kończy i nieświadom tego czym jest Crush doznałem całkiem miłego zaskoczenia. Film jest prosty, niepretensjonalny, bez wydumanych pseudo-filozowiczno-egzyustencjalnych dialogów maskujących nędzę fabularną. Strasznie mi przypadło to żeńskie trio do gustu, z ich kompleksami, obawami, zagubieniem i olśnieniem żywiołową miłością, która dotyka Kate (nie lubię Andy McDowell, ale tutaj wypadła naturalnie).

Dla mnie też film mógłby się skończyć na śmierci Jed'a - nie wiem czy nie byłoby to jednak posunięcie zbyt drastyczne pchające ten film w rejony melodramatu z gorzkim zakończeniem. A nie taki - widać - mieli zamiar twórcy. Podoba mi się - i wcale nie razi banałem - teza, że na prawdziwą, żywiołową miłość nigdy nie jest za późno.

No i Jed to niezłe brytyjskie ciacho w stylu bad-boya ;D.

ocenił(a) film na 7
Icheb

Ja właśnie wolałabym aby był to melodramat ;D
A z Jeda faktycznie ciacho xD
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones