PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132730}

Wpuszczony w kanał

Flushed Away
6,3 36 949
ocen
6,3 10 1 36949
5,2 6
ocen krytyków
Wpuszczony w kanał
powrót do forum filmu Wpuszczony w kanał

Wpuszczony w kanał, widząc ten film w programie tv, pomyslałem sobie kolejna
animacja ... ale cóż nie mam co robić więc zobacze. Nastawiony na co najwyżej na
średnią zabawę rozpocząłem oglądanie filmu jednocześnie korzystając z lapcika i
pisząc sobie wypociny.

Jednak coś się zaczeło dziać dziwnego, moje oczy z każdą chwilą co raz częściej
spoglądały na telewizor... Stało się lapcik zamknięty i zaczynamy skupiać się już tylko
na filmie. Po seansie i paru momentach w których musiałem zbierać się z podłogi ze
śmiechu, postanowiłem sobie odpalić jeszcze raz i tym razem oglądnąć od początku...
i co ? to samo... musiałem się pare razy zbierać z ziemi.


W natłoku filmów animowanych zapoczątkowanych od shreka, myślałem że nie wiele
mnie może zaskoczyć pozytywnie. Natomiast wpuszczony w kanał to powiew
świeżości, powiew nowych gagów, powiew kibla!:D (żartuję).

Polecam ten film każdemu nie ma nic lepszego jak w niedzielne popołudnie odpalić
sobie ten filmik mocne ale to mocne 8/10

vrubson

Kto to ten "lapcik"? A tak a propos tego filmu, to masz słabe poczucie humoru.

ocenił(a) film na 8
Bzzommbo

wszystko możesz mi zarzucić ale nie to że mam słabe poczucie humoru xD tutaj akurat nie trafiłeś zupełnie:D wszystko inne można mi zarzucić !

vrubson

Jeśli śmiejesz się z tego "czegoś", to znaczy, że masz słabe poczucie humoru.

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
vrubson

film jest slaby, swiezosci napewno nie mozna mu zarzucic. jest calkiem odwrotnie, czesc zartow jest nietrafiona, a szczegolnie narodowosciowe gagi maja tak dluga brode, ze mozna sie o nia potknac. liczylem na brytyjski humor, ale wszystko tu jest tak przegadane, ze czasem meczace, przez co nie mozna sie wkrecic w historie. jedyne co wyszlo tworca, to para "miesniakow", troche za malo, zeby uratowac film, mimo swietnej obsady. niestety pmysl nie wystarczy, trzeba miec jeszcze dobry sceniariusz. rozumiem wzorowac sie na rozncyh filmach i scheamtach, ale trzeba o jeszcze dobrze zrobic, zeby bylo ciekawe, a nie wtorne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones