PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632382}

Wróg numer jeden

Zero Dark Thirty
7,1 69 181
ocen
7,1 10 1 69181
7,2 29
ocen krytyków
Wróg numer jeden
powrót do forum filmu Wróg numer jeden

Super aktorstwo, rzetelnie zrealizowany film bez szantażu emocjonalnego ani zionięcia patriotyzmem (wręcz przeciwnie - pokazuje amerykańską hipokryzję m in w scenach gdy najpierw pokazują tortury a potem Obame mówiącego o działaniach humanitarnych) a ludzie mimo tych wszystkich zalet zaniżają oceny tylko dlatego że wg nich Bin Laden to bajka a zamachu z 2001 nigdy nie było. Dno i dwa metry mułu.

ocenił(a) film na 1

Jak wyjaśnisz dlaczego banda Navy Seals wpada do miejsca ukrywania się Bin Ladena (terrorystę nr. 1 na świecie) i go likwiduje bez mrugnięcia okiem??? Gdzie proces pokazowy jak w przypadku Saddama??? Tak się dzieci bawią w piaskownicy, a nie specjalna jednostka Navy! To przez tyle lat na niego polowali, tyle zaangażowanych ludzi, czasu, pieniędzy - na co wydali tę górę forsy? Żadnego zakończenia, closure dla rodzin ludzi, którzy zginęli w 2001, nic? Totalnie nic?
Ta scena jest tak głupia, tak beznadziejnie infantylna, że nie ma słów, które dobrze opisałyby tę cudowną bajkę, którą chcieli ludziom wepchnąć do gardeł (i się udało jak w Twoim przypadku).
https://youtu.be/GoDVEYA7VXc

użytkownik usunięty
pendrago

najwięksi historycy i politycy i programy uważają te wydarzenia za fakty ale ty oczywiście jesteś mądrzejszy a oni omamieni i otępiali. gadasz tak jak np fanatycznie wierzący gość krytykujący ewolucjonizm i mówiący że to totalna bzdura, nieważne ze wszystkie wielkie umysły mówią zupełnie inaczej

ocenił(a) film na 1

Podaj przykłady. Popatrz na swoją osobę i powiedz, że to nie fanatyczne podejście. Nie mówimy o ewolucjoniźmie. Z punktu widzenia logiki to taka akcja jak przedstawiona na filmie nie ma żadnego sensu. Podałem powody powyżej. Nie wydaje się ogromnej kasy i nie rozpoczyna się wojny, która trwa ileś tam lat tylko dlatego, żeby głównego sprawcę po prostu zastrzelić. To nie ma najmniejszego sensu. Z punktu widzenia PR ta cała akcja jest żenująca, bo nie ma żadnego zakończenia. To gdzie te biliony dolarów ? Po to tylko, żeby jedna grupa śledziła jednego człowieka przez ponad 10 lat i na końcu wpadła i mamy "wierzyć", że po prostu nie było innego wyjścia tylko zamordowali Bin Laden'a. Musicie się z tym pogodzić, a w tamtą stronę nie patrzcie (tam gdzie rozwalili dwie wieże - Tolkien się kłania :), tam gdzie zaatakowali Pentagon i takie bzdury. Nawet jakby 0,001 % prawdy byłby w tych wszystkich "teoriach spiskowych" to skłania do myślenia, co? Podaj mi nazwiska tych wszystkich wielkich umysłów. Proszę.
A to na temat teorii spiskowych :) --> https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/september-11-9-11-twin-17115592

użytkownik usunięty
pendrago

xd no spoko a nie wydaje ci się dziwne że sami talibowie uważają te wydarzenia z filmu za fakty czczą pamięć bin ladena, upamiętniają ataki z 2001 itp? jeszcze jakby Amerykanie uważali ze tak było a druga strona w postaci talibow by temu przeczyła to można by spekulować kto ma rację no ale jak OBIE strony mówią że tak było no to nie wiem xdd chyba rzeczywiście tak było tak czy nie xdd

ocenił(a) film na 1

Tak było! Tym argumentem mnie przekonałeś. Nie mam nic do dodania.

użytkownik usunięty
pendrago

No nie ku*wa gościu xd przekupili talibow albo uknuli z nimi razem jakiś spisek żeby tamci mówili że tak było xdd tajna współpraca w celu oszukania ludzkości xdd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones