PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164773}
7,4 7 390
ocen
7,4 10 1 7390
Wróg publiczny numer jeden, część 2
powrót do forum filmu Wróg publiczny numer jeden, część 2

7/10

ocenił(a) film na 7

Co sie stalo z ta kobieta co mial ja z wiezenia wyciągnąc ona nie chciala by tego robil bo by sie na razil uwolnil ją .Usnąłem przed koncem filmu jak zastawiali pulpke na niego zlapali go czy zastrzeli go .Co do filmu siedzialem na kompie i ogladalem film moze zrobilem blad bo mialem wraznenie co chwile kolo glownego bohatera pojawialy sie nowe postacie staralem sie uwaznie ale ogolnie film wciaga 7/10 ale bardziej przypadla mi jedynka

kinoman1985

Błąd, że usypiasz na tak dobrym filmie:-) Końcówka pierwszej części była bardzo ciekawa i żałuj, że nie wytrwałeś do końca.

Jeanne Schneider rzuciła Mesrine'a i odsiedziała swoje, a potem ułożyła sobie życie.

Moim zdaniem obydwie części powinno się oceniać jako całość, czyli całkowite wrażenie z dwóch cześci. Wiadomym jest, że końcówka drugiej części nie zaskakuje, gdyż wiemy co się wydarzy. Za to świetnie widzimy pokazaną bezradność policjantów, a raczej celowe działanie (morderstwo) i całą akcję z ich punktu widzenia. Jedynka zdecydowanie lepsza, jednak moim zdaniem trudno było zrobić tak żeby obydwie części były równie interesujące, gdyż jest to film na podstawie biografii Mesrine'a, a najwidoczniej schyłek jego życia nie był już taki ciekawy jak wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones