PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164773}
7,4 7 395
ocen
7,4 10 1 7395
Wróg publiczny numer jeden, część 2
powrót do forum filmu Wróg publiczny numer jeden, część 2

Bardzo dobry! 8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobre , mocne francuskie kino! Fantastyczna kreacja Vincenta Cassel! Napady, strzelaniny, ucieczki, szampan, dziwki... Na tym filmie nie można się nudzić!
Jest tylko jeden mały szkopuł, otóż obejrzałem I i II część jedną po drugiej i pod koniec filmu byłem już po prostu przepełniony niekończącymi się strzelaninami, ucieczkami...
Warto obejrzeć ale zróbcie sobie przerwę między częściami!

1500ddc

Osobiscie ogladalem z przerwa 2 tyg. Film jako calośc Swietny !! bardzo dobra rola Cassel idealnie pasuje do tego filmu!Film ma to coś!

ocenił(a) film na 6
ascorp

A ja oglądałem z przerwą 2 dni i bez zachwytów: druga część lepsza od pierwszej, fajnie pokazane powolne bzikowanie bohatera ( rojenia o rewolucji, czerwonych brygadach itp.). Mam jednak wrażenie, że oprócz nowej historii, film nie wnosi nic nowego: czasami sprawia wrażenie zrobionego byle jak, bez " troski " o widza. Reżyser i scenarzysta wg mnie uznali, że bohater i jego losy same się obronią a do filmu nie przyłożyli się jak należy. Tym niemniej w zalewie wszechotaczającej tandety : 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones