PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004034}

Wredne igraszki

The Hating Game
5,8 4 058
ocen
5,8 10 1 4058
Wredne igraszki
powrót do forum filmu Wredne igraszki

Książkę czytałam dosyć dawno temu. Podobała mi się i z miłą chęcią obejrzałam film. Już dawno nauczyłam się, żeby nie doszukiwać się na siłę odzwierciedlenia książek w filmach. Książka jest jedynie motywem, a film nie jest i nigdy nie będzie idealną adaptacją. (Wyjątek: seria książek "Obca" Diany Gabaldon). Dla mnie film był całkiem przyjemny w odbiorze. W sam raz na romantyczny wieczór przy winku z facetem. Akcja jest, humor także, niezłe dialogi i przede wszystkim dobrze dobrani aktorzy.

ocenił(a) film na 10
elninka

Ludzie mają dziwnie problemy gdy brak im zajęcia. Jak chcą oceniać książkę to niech idą oceniać na forum z książkami. 90% ludzi tu porównuje filmy do książek i żyją przeszłością. Książka naprawdę jest czymś innym niż film i nie da się tego porównać. Można co najwyżej przyczepić się do takich szczegółów, gdy ktoś miał np blond włosy lub miał inny kolor skóry itd, ale to też nie do końca ma sens bo twórcy filmu mogą mieć inną wizję. Jest to na ogół związaną z poprawnością polityczną.
Jakby ktoś teraz przykładowo nagrał od nowa Harrego Pottera i dał czarnoskórego bohatera to bym chyba ich zlinczował. Jednak nie daje mi to prawa do zaniżania oceny filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones