PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734419}
3,8 1 210
ocen
3,8 10 1 1210
3,0 4
oceny krytyków
Wrobiony
powrót do forum filmu Wrobiony
t1omek

Mam taką nadzieję, sam opis filmu już mnie zaciekawił więc z chęcią wybiorę się do kina

t1omek

hahaaa, straszliwie mnie to rozbawiło, spojrzałam i w myśli: to niemożliwe, Adamczyk to MUSI być komedia! i po raz kolejny sprawdzam gatunek :)

ocenił(a) film na 8
t1omek

Dokładnie chyba wszyscy mamy takie spostrzeżenia w tym temacie. Pozostaje czekać na premierę i sprawdzić, jak P. Adamczyk wypada w czymś innym, niż standardowych produkcjach kinowych/serialowych z jego udziałem. Póki co trailer - mega

t1omek

I nie ma Karolaka?

ocenił(a) film na 10
t1omek

Fakt, obsada bardzo zachęcająca jak i reżyser, ogólnie polskie kino jest niezłe, ale wydaje mi się, że to będzie przełomowy film. Z tego co do tej pory wiemy o tej produkcji to wszystko brzmi ciekawie, nic tylko czekać :)

t1omek

I jak wrażenia? Dla mnie nie jest źle, na niedzielę wieczór film idealny, bo jest lekki i dobrze się ogląda. Muzyka i obsada to duży plus

Ryszard54

Dla mnie też spoko, ogólnie lubie te obsade i dlatego poszedłem, bo tak to rónie z tym bywa

t1omek

Jest OK, jak na polski film to dobrze sie ogląda, idealne na niedzielne czilowanko przy czyms nie za ciezkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones