PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734419}
3,8 1 210
ocen
3,8 10 1 1210
3,0 4
oceny krytyków
Wrobiony
powrót do forum filmu Wrobiony

To chyba sen

ocenił(a) film na 4

Wczorajsza wyprawa do kina to... właściwie nie wiem co napisać. Po seansie długo siedzieliśmy z żoną w fotelach . Bo tak jak za każdym razem w kilku prostych (czasem mocnych) słowach można wstępnie podsumować pokaz, tak po tym nie wiedzieliśmy patrząc na siebie co powiedzieć. Jedyne co mi przyszło do głowy że to chyba sfilmowany na zasadzie "kopiuj i wklej" sen reżysera. Tak samo w filmie nic nie wynika z ciągu czasowego i merytorycznego. Ujęcia scen im są mniej istotne tym są dłuższe. Gra aktorów to chyba castingowe wprawki. Jedyne co mi się podobało to wprawdzie zbyt głośna muzyka podana w sposób pożyczony z "Interstellara". I to w minimalnym stopniu ona właściwie budowała namiastkę napięcia. Dla masochistów .

ocenił(a) film na 8
hygena

Też uważam, że muzyka zrobiła tutaj robotę. Dla mnie takie typowe niedzielne kino ale oglądało się całkiem ok. Wole to, niż typowe głupkowate pseudo śmieszne polskie filmy albo wałkowane do oporu komedie romantyczne...

hygena

Muzyka muszę przyznać, że była bardzo przyjemna, a film w porównaniu do innego polskiego filmu, który obejrzałam dzień wcześniej był miłym zaskoczeniem.

Elieau

To chyba KacWawa był dzień wcześniej :-)

hygena

Czego się spodziewać po filmie który ma embargo na recenzje i jest pozbawiony pokazów prasowych.

hygena

Oj tam, według mnie film miał być po prostu w miare lekki i taki też dla mnie był.

kamil_szadek

To jak on był lekki to czy możesz mi wytłumaczyć jego sens? Dwa razy przy nim usypiałam, a do tego nie rozumiem. Cała intryga, fałszywy ksiądz, profesor przemytnicy koncentrują się wokół jakiegoś doktoranta z Wrocławia? Po co on im był potrzebny? Jeszcze rozumiem, jakby był jakims genialnym detektywem, specjalistą w wąskiej dziedzinie. Tu jednak kompletnie nie r9ozumiem tego zachodu wokół Adamczyka? Niby dlaczego tylko on mógł znaleźć ten obraz. Film mi nie wyjaśnia dlaczego wokół niego ta cąła akcja. Kazdy inny poszukiwacz, wynajęty detektyw mógł znaleźć obraz. Ogólnie "mysz się rodzi a stękały góry".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones