PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753444}

Wrota Bohaterów

Yong Shi Zhi Men
5,6 2 456
ocen
5,6 10 1 2456
Wrota Bohaterów
powrót do forum filmu Wrota Bohaterów

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Dziecinada i nic więcej ! Ble,ble,ble ... ;)

con_desiros

#ierdolony dubbing wszystko psuje polecam stary a dobry film "Zakazane królestwo" ze ŚWIĘTYM lektorem bo lektor nie był takim głosowym #iulikiem jak nasi polscy dubingowcy co winni #apierdalac na galerze!

ocenił(a) film na 5
Grzybu111

Oho, jest i fan NRGeja ;-) Co do dubbingu to myślałem czy nie obciąć sobie uszu, mam nadzieję, że oni to dubbingują charytatywnie bo wstyd za taką fuszerkę brać pieniądze.

alex_gawlas

Czy według ciebie wszyscy którzy zapożyczają pewną uproszczoną przenośnie jak np; "ierdalac na galerze!" to fani NRG, co to za logika. Idąc tym tropem używając sztućców jesteś satanistą a wszyscy wiemy że nie o to w tym chodzi :/ .Swoją drogą przepraszam przyszłych czytelników za wcześniejszą dość wulgarną wypowiedź.

ocenił(a) film na 4
alex_gawlas

Tak, osoby podkładające głos powinny poszukać sobie innej pożytecznej pracy, a przede wszystkim nauczyć się mówić, bo dykcję mają fatalną. Film kompletnie zepsuty przez dubbing, napisów nie lubię, ale w tym wypadku to jedyna szansa aby mieć jakąkolwiek przyjemność z oglądania filmu.

NidhoggVrede

Cieszę się że nie tylko ja to zauważam.

Grzybu111

''Zakazane królestwo'' oglądałem, scenariuszowo niestety słabiutko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones