PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 440
ocen
5,4 10 1 42440
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Obowiązkowa pozycja dla każdego fanatyka horroru . Sam Raimi stworzył kolejny pokręcony film , bawiąc się różnymi gatunkami zabrał nas do piekła . Początkowo Alison Lohman nie pasowała mi do roli Christine Brown , lecz po projekcji stwierdzam że wypadła znakomicie . Dobra duszyczka walcząca z demonami , ciekawe zestawienie . Oczywiście wielkie brawa dla Lorny Raver , pani Ganush przypomina mi kreacje z kultowych filmów klasy B lat 80-tych , już od pierwszej chwili kiedy pojawia się w banku wyczuwa się atmosferę zagrożenia i specyficzny chłód . No a scena na parkingu to Brylant , tak samo jak scena z ciastem , czy końcowa na peronie .Ja napewno za jakiś czas z wielką przyjemnością wybiorę się do tego piekła .

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

mi tez ten horror sie podobal!!!!

ocenił(a) film na 7
Adasko94

Cieszę się że Wrota znajdują pomimo tych złych opinie także zwolenników :-) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

no bo to naprawde fajny horror! :D

ocenił(a) film na 8
Alexanderrr

Dziwią mnie te złe opinie i średnia zaledwie 5,5. Nie wiem co za ludzie obejrzeli ten film i czego od niego oczekiwali...

Alexanderrr

Zdecydowanie idę z Tobą !!!! :D

ocenił(a) film na 1
inesss223

ile masz lat ze dales temu gniotowi 10/10?przeciez to nawet straszne nie bylo wrecz glupie i smieszne,nie wiem skad sie biora takie tempe strzaly na swiecie jak ludzie ktorzy daja najwyzsze noty takiemu badziewiu ! zenada normalnie

ocenił(a) film na 8
MissDarko

Bo to miało być śmieszne. Tak jak Evil Dead. Martwicę Mózgu też źle ocenisz, bo była śmieszna?

MissDarko

ile masz lat jeśli nie potrafisz pisać poprawnie, nie szanujesz zdania innych i oceniać film potrafisz wyłącznie słowami "gniot" "badziewie" nie podając przy tym żadnych argumentów?

ocenił(a) film na 1
inesss223

ten post nie byl do ciebie sory !

MissDarko

Lat mam 43 i bardzo nie lubię obrażania cudzych gustów , jakie by one nie były !! Pozdrawiam

Alexanderrr

Łatwo cię zadowolić. To jest komedia, a nie horror. Ilość tak zwanych "jump scares" jest absurdalna i cholernie irytuje.

ocenił(a) film na 7
crazy_race

Wydaje mi się że jest to podobna sytuacja jak z filmem Dom w Głębi Lasu ..... Wrota do Piekieł to ta sama liga ... Dla mnie ta zabawa konwencją jest fenomenalna ... Raimi, podobnie jak w swych najlepszych filmach, przeraża… i bawi jednocześnie, gwarantując niezapomnianą rozrywkę.

ocenił(a) film na 3
Alexanderrr

Nie wiem o co wam chodzi, jak się komuś film podoba, to się podoba, jak nie to nie ... Nie wszyscy mają taki sam gust.

ocenił(a) film na 3
Ellen88

To współczuję gustowania w tak badziewnym kinie.

ocenił(a) film na 7
PeepingTom

Współczuje kija w zadku.

ocenił(a) film na 3
arkasatana

Kija w zadku, bo uważam coś za badziewie? Faktycznie, brakuje mi luzu, bo mam wyrobione gusta i swoją opinię.

ocenił(a) film na 7
PeepingTom

Nie, bo czepiasz się ludzi za to że mają inny gust. Zresztą czego się spodziewałeś skoro ludzie porównują ten film do Martwego Zła.

ocenił(a) film na 1
arkasatana

panie trzy słowa : dno. dno. i jeszcze raz dno.

arkasatana

Pewnie że śmiało można porównać do Martwego Zła jest wiele nawiązań w filmie choćby akcja na cmentarzu lub samochód cyganki i jeszcze się trochę tego znajdzie , film jest kręcony w konwencji horror-komedia ja nie wiem czego ludzie się spodziewali po filmie Raimiego. Moim zdaniem stworzył film dla fanów Martwego Zła zostawiając furtkę do kontynuacji.
Fanom Raimiego polecam Unrated Director's Cut http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=5392849 - tu można zobaczyć ile zostało wycięte lub pozmieniane.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Alexanderrr

" Dom w głębi lasu" i "Wrota do piekieł" Raimiego, to zdecydowanie nie ta sama liga. "Wrota .. " to film zdecydowanie lepszy, nakręcony z polotem i na wskroś zaskakujący. "Dom .. " to jak druga polska liga na tle rozgrywek Champions League w zestawieniu z czarnym humorem mistrza :)

brazylijczyk

Przekonaliście mnie. Nie będę oglądał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones