PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9171}

Wschodzące słońce

Rising Sun
6,7 10 308
ocen
6,7 10 1 10308
6,7 3
oceny krytyków
Wschodzące słońce
powrót do forum filmu Wschodzące słońce

1) -Masz ochotę na sushi?
- Jakbym chciał najeść się rtęci zjadłbym termometr. :)
2) - Ona jest prawnikiem.
- Miło rżnąć prawnika zamiast dać mu się orżnąć. :)

Mothyff

3) -Badania wykazały że posuwał ją japończyk.
- Czyli jednak żółtek. hehehe

Mothyff

-japończyk.
- Może Polak. hheheh

Mothyff

- Na co czekasz, aż wytnie jej samurajskim mieczem bonzai na tyłku?. he he he

Mothyff

-Tylko bez przemocy!
-Jasne, facet jest zabójcą, nie ryzykujmy. hehehe

Mothyff

-Obudziłeś mnie żeby to powiedzieć?
- Przecież ty jeszcze śpisz.:)

Mothyff

- On już nie żyje tylko zapomniał się położyć.:)

Mothyff

czyzby psychoza, tak pisac sam ze soba? stary wyjdz z domu i poznaj kogos

akro

jak zwykle znajdzie się jakiś troll. Przykro mi ale nie będę cię karmił. A co do twojej beznadziejnej prowokacji i insunuacji to wyszedłem wczoraj z domu do pracy o 5 rano, od 15 do 19 byłem u swojej dziewczyny z którą jestem od 5 lat. Byłem tak padnięty że nei zdążyłem podbić do ziomków na osiedle na piwko. Wobec tego zasiadłem przed tv i akurat leciał dobry film i co mnie zdziwiło mało osób go widziało. Z dobrego serca dla kogoś kto nie widział filmu wpisałem kilka śmiesznych dialogów które akurat w czasie oglądania usłyszaem. Przepraszam że żyję i oglądam czasem dobre kino zmęczony po pracy.

Mothyff

nie uwierze poki nie zobacze, kwitek z pracy poprosze, zdjecie dziewczyny najlepiej z jej podpisem, a i nie przepraszaj to nie twoja wina ze zyjesz :<

akro

jak mówiłem nie będę karmił TROLLA więc wracaj do swojej jamy i trolluj komuś innemu:(

Mothyff

widzisz i czego sie wzbraniales, wymysliles ciekawa historie jednak nie spodziewales sie ze ktos zechce cie sprawdzic, i tu zonk, ech lepiej nie wychodz juz ze swojej jamy dzisiaj

akro

jak uważasz że ktoś ci zboczeńcu bedzie wysyłał zdjęcia swojej dziewczyny to masz ładnie zdryty beret i mi przykro z twojego powodu:(

Mothyff

aż taka niewyjściowa że sie jej wstydzisz? albo co gorsza czy ona w ogóle istnieje czy jest tylko tworem twojej chorej wyobraźni?

akro

ty musisz mieć chorą głowę i to bardzo trolu jeden że z braku znajomych oraz dziewczyny prosisz żeby inni wysyłali ci zdjęcia swoich. ALe żal. Idź synku wyciśnij nastoletnie pruyszcze umyj się to może coś znajdziesz swojego a nie innych się tak prosić. ha ha ale żałosny nastolatek:(

Mothyff

srednio rozgarniety czlowiek potrafi w jedenej chwili znalezc co chce w necie, wiec kolego nie pochlebiaj sobie ze mi zalezy na fotce tej twojej lali o ile w ogole istnieje, po prostu cie sprawdzam i jak narazie troll test zdajesz.
ps. kto od trolli wyzywac zaczyna sam najprawdopodobniej jest trollem, wiec won do jamy i dzioba do jutra nie wychylaj

akro

a ja myśle że troll włazi z butami do tematów które go wcale nie interesują i gada zupełnie na inny temat, tylko prowokuje i pluje jadem ,czyli dokładnie to co robisz.

Mothyff

Takiego trola jak ty od razu rozpoznalem po temacie "Ale owłosiona cipka , aha to rok 93", i tutaj 7 razy pod rzad jakby nie dalo rady napisac jednego posta ze wszystkimi cytatami, zreszta szkoda czasu na takiego trolla jak ty, ktory zamiast lezec w jamie to ciagle wylazi, obrzydliwy wstretny, smierdzacy troll

akro

To trzeba było pisać w temacie który cię uraził a nie śledzisz i trollujesz po innych tematach! Muszę przyznać że jesteś bardzo młodym i niedoświadczonym forumowiczem. Niestaty nie masz pojęcia na czym polega bycie trollem - skoro myślisz że polega to na zauważeniu włosów łonowych i założeniu nowego tematu z teog powodu to muszę cię niestety wyprostować i powiedzieć że się mylisz. Trollowanie polega na tym co ty dokładnie robisz czyli prowokowanie i ubliżanie autorowi tematu mającej na celu wzbudzenie trollowej (czytaj :twojej) satysfakcji. Poza tym twoje wypowiedzi nie są w żaden sposób związane z tematem. Niestety jesteś 100% troll więc prosze odejdź już spać do swej jamy.
ps.
2 rzecz to taka że po jakimś czasie nie można już wstawiać kolejnych zmian w temat, opcja edit/popraw po prostu jest tylko przez jakiś czas, nie na wieki wieków. To tyle młody trollu!

Mothyff

Dziekuje stary doswiadczony trollu za uwagi, ale widzisz jedynym trollem jestes ty, czy ktos normalny zaklada 4 tematy w tym samym czasie?
( 1. początek to taki żart , 2. Ale owłosiona cipka , aha to rok 93, 3. pytanie - czemu tak mało osób zna ten film?, 4. śmieszne teksty z filmu:)

po co sie pytam??, odpowiadam zeby trollowac, jestes wstretnym smierdzacym i w dodatku starym trollem...
Tylko czekales az w koncu ktos skomentuje twoje zachowanie w tym temacie akurat trafilo na mnie i od razu zaczales pluc jadem, wyzywac od trolli i widac sprawialo ci to i nadal sprawia wielka satysfakcje ale skoncz juz prosze wstydu oszczedz. Won do jamy!

akro

ty tępy trollu - dopisywałem śmieszne dialogi podczas oglądania filmu, czy jesteś zbyt głupi żeby to pojąć? Czy każdemu tak trollujesz kogo temat ci się nie spodoba? Czy spędzasz życie na szukaniu tematów które cię dziwią i których nie rozumiesz?
A 4 tematy są dlatego że każdy jest na inny temat, czy trudno się domyślić?
człowieku ty jesteś poważny, włazisz, trollujesz, plujesz jadem, nie gadasz na temat i masz czelność jeszcze wmawiać że nie jesteś trollem, żałosne.
A liczyłem że normalny człowiek dopisze kolejne śmieszne dialogi ale zawsze wylezie jakiś troll ze swojej śmierdzącej jamy i będzie ubliżać za nic, bo za co , za kilka śmiesznych dialogów? wracaj do jamy paskudny trollu i daj ludziom normalnie rozmawiać.

Mothyff

Mialem dac ci juz spokoj trollu ale widze ze ciagle masz malo, plujesz jadem na lewo i prawo... wiec specjalnei dla ciebie przeanalizuje twoje wczorajsze ekscesy:

1. początek to taki żart
że niby western hahaah
2. Ale owłosiona cipka , aha to rok 93 (2)
czyli wszystko jasne i na czasie:)

Juz po tych dwoch komentarzach widac z kim mamy do czynienia, czlek ktory ledwo przegania poziomem orangutana, i jedyna rozrywka jest podbicie do ziomków na osiedle na piwko, bo bez tego to sie w glowce pierd... i wychodza takie kwiatki jak powyzej

3. pytanie - czemu tak mało osób zna ten film?
czy jest za stary ? nie rozumiem..

Widac ze nie jestes zbyt bystry ...

4. śmieszne teksty z filmu:)
1) -Masz ochotę na sushi?
- Jakbym chciał najeść się rtęci zjadłbym termometr. :)
2) - Ona jest prawnikiem.
- Miło rżnąć prawnika zamiast dać mu się orżnąć. :)

Tymi cytatami chciales zablysnac niestety nie udalo sie, ale probuj dalej ...

Do jamy trollu !!!


akro

Ze ty jesteś spiętym bucem chamski trollu i chodzisz sztywno jakbyś miał grabie w odbutnicy to nie znaczy że masz innym zabraniać żyć na luzie i śmiać się z filmowych dialogów.
Nikt cię tu nie zapraszał, nikt nie chciał z tobą tu rozmawiać, ale ty osamotniony troll który ma za dużo czasu włazi i psuje ludziom nerwy swoim chamstwem. Rozumiem że jesteś kujonem którego za karę tatuś bije lub dobiera się od tyłu w wyniku czego jesteś chamskim sztywniakiem ale to nie znaczy że każdy ma taki być poważny i sztywny.
Młody zniewieściały trollu - nie ja zabłysnąłem tymi cytatami tylko jeżeli już to autor scenariusza oraz aktorzy. Nie ja, ja filmu nie robiłem.
Bystry jestem o wiele bardizej niż ty bo film ma 20 lat i poniżej 3 tysięcy głosów, nie wiem czym to się dziwić że ma mało jak niekiedy kilkuletnie produkcje mają po kilkadziesiąt tysięcy głosów i kilkaset tematów! zatakało trollowe kakało?
hahahah ale mam ubaw ty trollu właśnie sobie spojrzałem jak trollowałeś o filmie palneta małp - sam napisałeś :ps. oczywiscie edytowac nie mozna bo: ReplyEditValidator.cant.edit.reply hahaha a mi to wypominasz . Czem jesteś tak żałosnym trollem - wiesz że nie można po czasie edytować a się sadzisz. No nie mogę, ale przygłup, cżłowieku skąd ty się wziąłeś? Twoja tępota i chamstwo mnie dobija. Teraz wychodzi jakbyś sam z siebie się śmiał bo to była twoja wypowiedź z 3 stycznia. hahaha co za przygłup. ŻAL!

Mothyff

o i widzisz trzeba bylo tak od razu, wychodzi szydlo z worka, jestes gimbusem, bo umiejetnosc wiazanek przeklenstw wychodzi ci najlepiej.
Widzisz gdybys byl srednio rozgarnietym trollem, otworzylbys nowy temat, dopisywal kolejne cytaty i dopiero na koniec dodalbys caly post, jednak nie, baran z ciebie i nawet po tylu postach robisz nadal te same bledy, ale coz wymagac od szkolnego idioty...

Jako ze taki wstretny troll jak ty z braku argumentow zaczal wygrzebywac jakies stare posty z historii swiadczy o twojej desperacji w checi osiagniecia satysfakcji chociaz tu na forum, z braku jakichs sukcesow w zyciu. No coz zabwamy sie w twoja gre, skoro tak ci zalezy i przeanalizujmy co nie co....:

1. walić komuchów ,(0)
jw
2. spoko film buce wypad (0)
jw

No półgłowek szkolny nic innego, debil, co te posty wnosza do dyskusji, no co? absolutnie nic daja jedynie satysfakcje wtretnemu trollowi ze zaistnial, nastepnym razem daruj sobie te zenujace komentarze, idz do ziomkow na piwko bo to jedyne co ci sie udaje, urznac jak swinia do nieprzytomnosci
Od zawsze smieszyly mnie te ludki co pisaly jw poniewaz ich maly mozdzek nie jest w stanie napisac cos madrego, przywolac jakies argumenty, ehh w koncu jednego poznalem

Zreszta o czym tu dyskutowac z czlekiem ktory daje ocene 10/10 serialowi: Świat według Kiepskich... widac ferdek jest twoim pierwowzorem pijak, nieudacznik i cham

Do jamy trollu!!!

akro

MAm cię już serdecznie dość ale twoje chamstwo i głupota jest na tyle śmieszna że jeszcze się z ciebie pośmieje nędzny trollu!
1. Skoro ja wg ciebie jestem szkolnym głupkiem to ty pewnie pryszczatym kujonem okularnikiem przerażonym małolatem który jak go w skzole przezywają to chowa pryszczatą główkę w piasek a na forach żeby poczuć sie lepiej szpanuje co to nie on i jaki on mądry. Oszczędź sobie wstydu bo takie trollowe zagrywki jak pokaż zdjęcie dziewczyny, idź na piwo i się opij czy szkolny głupek są tanie i przechodzone już przez setki innych trollów i nie robią na mnie żadnego wrażenia, (wbrew twojej satysfakcji niedowartościowanego trolla).
2. Jako że jesteś nędznym trollem to nie tylko tu trollujesz, w iinych tematach robisz dokładnie to samo - nie mając żadnych konkretnych argumentów i nic ciekawego do powiedzenia - po prostu ubliżasz ludziom i ich denerwujesz swoim bezpodstawnym chamstwem - bo taki jak ty troll nie potrafi rzetelnie mówić tylko ubliżać i sprowadzać rozmowę do tak żenującego poziomu jak ta i inne z tobą w roli głównej. mnie nazywasz trollu głupkiem, innych - wiesniakiem ze wsi, burakiem, kmiotkiem, i innymi debilno-kujonowymi określeniami, w wyniku czego rozmowa z tobą sprowadza się do wymany epitetów praktycznie zawsze - co czyni się śmierdzącym trollem nr 1 , zadowolony?
3. żyjesz w zazdrości że jesteś tak hu jowy że nikt nie chce wyjść z tobą na piwo i plujesz jadem na wszystkich którzy mają przyjaciół z którymi mogą pogadac przy piwku - co dla ciebie nie było osiągalne, znienawidziłeś i teraz głupoty wypisujesz ze wypicie piwka z przyjaciółmi to grzech, ty tępy trollu, bardoz mi ciebie żal.
4. Jak typowy nędzny troll musisz mieć bardzo smutne życie skoro sądząc po tweojej wypowiedzi - a wez, musialem ogladac to z mama i tata i siostra bleee ohydztwo takie rzeczy o 20 na polsacie chyba ich...- zasiadasz o 20 z mamusią, tatusiem i rodzeństwem przed tvżeby obejrzeć sobie filmik, smutne życie, - max 15 lat, zero przyjaciół, zero dziewczyny, - jedyną radością życia tak nędznego trolla staje się podczepianie pod różne tematy i ubliżanie ludziom za nic, a może po porstu z czystej zazdrości, ale leje na ciebie i się z ciebie śmieje bo jesteś tak żałosny że aż przykro się robi, i to ci pisze kazdy ale jak widac nei możesz tego pojąć .... smautno nam że chodujemy kolejnego nędznego trolla!

Mothyff

ps a co do kiepskich skoro ich porównujesz do forresta gumpa czy np matrixa to ładnie musisz mieć zryty beret!

Mothyff

a idąc śladem twojej powalającej głupoty skoro dałeś fiolmowi Lśnienie 10 to wychodzi na to że twoim ideałem jest psychol który bije i morduje swoją najbliższą rodiznę i ty też chcesz taki być. No naprawdę musisz nienawidzieć swojego nędznego trollowego życia żeby chcież zabić najbliższą rodzinę..żal&gt;( i smutek panie trollu:(

Mothyff

nie chce mi sie czytac tego tasiemca powyzej, ha straciles tylko czas na te glupoty, wiec odniose sie tylko do tych dwoch ostatnich ktore mimowoli przeczytalem odpowiadajac w tym komencie. Wiec tak chory czlowieku, w ktorym miejscu porównuje kiepskich do forresta gumpa czy np matrixa???????
Prosze o cytat bo jesli nie to naprawde jestes polmozg, i wez lepiej nie wychodz juz dzisiaj z jamy bo slonce zle dziala na twoj kapusciany mozdzek.
Ty sobie jakies historie wymyslasz niestworzone tak jak z tym Lsnieniem hahaha, wybitne kino grozy, gdzie nie potrzeba rzeki krwi zeby sie bac a ty wyskakujesz z czyms takim, no wez czlowieku idz lepiej na jakies badania.

Ogolnie temat dyskusji z toba uwazam za zamkniety, poniewaz ciezko dyskutowac z trollem. Mozesz sobie pisac do woli ale ja juz nie bede tu zagladal i karmil trolla wiec...
Arrivederci

akro

ja wiem - jako typowy troll wszcząłes kłutnię a potem z braku argumentów uciekasz - typowe zachowanie trolla!

Mothyff

Chodzi o to tępaku że ja w przeciwieństwie do takich głupich ludzi jak ty oceniam filmy i seriale zgodnie z ich kategoriami, patrzcie taki mądry pryszczaty troll a nie rozumie tego a może nie chce zrozumieć?
Np kiepscy jako mało wymagający od ludzi tasiemiec sprawdzają się doskonale, i stąd ta ocena.
Jakby każdy brał pod uwagę f. gumpa czy matrixa przy ocenianiu seriali to każdy serial miałby ocenę 1 lub 2! Zrozumiałeś tępaku zatrollowany?

ocenił(a) film na 8
akro

Spadaj

ocenił(a) film na 5
Mothyff

a ja bardzo dziękuję za te cytaty - zastanawiałam się czy oglądać ten film (mam nagrany na dekoderze) i dzięki nim na pewno się skuszę :) p.s. a prośba o zdjęcia, kwitek z pracy itp. ile trzeba mieć lat żeby "nie wierzyć" że ktoś ma dziewczynę czy pracę. ja mając "ledwie" 26 na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby które są same...no ale ..... durna dyskusja i pewnie niepotrzebnie zabrałam w niej głos , ale wkurza mnie taka dziecinada.

sabja

Ja również dziękuję za te cytaty bo dzięki nim sięgam po ten film a miałem wątpliwości.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

dzieki za poprawe nastroju...kiedys ogladalem

Mothyff

niedawno oglądałam ale mało uważnie, obejrzę jeszcze raz bo rzeczywiście się uśmiałam teraz czytając twój post

Mothyff

hmm..ciekawy temat załozyłes podajesz smieszne teksty z thrillera w którym gatunku filmowym jest raczej mało śmiesznych tekstów

dj_carlos

tu jak widać jest ich co nie miara :) hehe

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Zgadza się; to świadczy o wysokiej klasie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones