PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9171}

Wschodzące słońce

Rising Sun
6,7 10 313
ocen
6,7 10 1 10313
6,7 3
oceny krytyków
Wschodzące słońce
powrót do forum filmu Wschodzące słońce

5/10

ocenił(a) film na 5

Mogło być lepiej. Po pierwsze wyciąć wszystkie sceny z udziałem panny Carrere. Nie dość, że grała żałośnie to jeszcze ciągnęła idiotyczny wątek z komputerowymi herezjami. Po drugie popracować nad muzyką, która była słaba, a przy napisach końcowych wręcz beznadziejna. Po trzecie choć w filmie mamy sporo nagości, to sceny miłosne, a zwłaszcza ta główna, zakończona morderstwem, wołają o pomstę do nieba. Po czwarte, za dużo tego japońskiego. Przez pół filmu człek patrzy jak te kitajce się przekrzykują i nic z tego nie rozumie. To tak jak u nas z ruskim. Też nikt nie pomyśli nawet o głupich napisach. Bez japońskiego, ruskiego i mandarynkowego w dzisiejszych czasach ani rusz!
Ale w sumie źle nie było. Był w końcu Sean Connery i jego magiczne brwi. W ogóle, w tym filmie Sean był lepszy od Seagala. Taki Rambo-Ninja. Wszystkich tymi brwiami pozamiatał. Konicina Connorsan! 5/10

ocenił(a) film na 8
navi69ator

Nie zgadzam sie. Nie wiem czy wiesz ale autor muzyki - Toru Takemitsu to jedno z najwiekszych nazwisk muzyki klasycznej (!) wiec moze Tobie sie nie podoba, ale nie mozna powiedziec ze byla slaba, moim zdaniem jest swietna, zaliczam ja do najmocniejszych punktów w tym filmie. Panna Carrere - zgadzam sie w 100%. Reszty komentarza nie komentuje :)

Mi film sie podobal, wciagający, fajny klimat no i troche oldschool, a ja takie lubie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones