PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40713}

Wskrzeszony

The Resurrected
5,7 856
ocen
5,7 10 1 856
Wskrzeszony
powrót do forum filmu Wskrzeszony

5/10

ocenił(a) film na 5

Nudne to było strasznie... a szkoda, bo mimo wszystko drzemał w tym filmie potencjał. Nie można mu odmówić klimatu. Jest odpowiednio mroczny i gęsty. Atmosfera grozy może się podobać, ale trochę brakuje napięcia, jakiegoś nagłego przypływu adrenaliny i przez to film strasznie przynudza. Nie mówiąc już o tym, że tak jak powoli poruszają się bohaterzy, tak bardzo powoli odkrywamy kolejne wątki tego zresztą niezbyt skomplikowanego scenariusza. Zakończenie to zawód na całej linii. Ward wyjaśniający swoją tajemnicę i krok po kroku opisujący nam (jakbyśmy byli jakimiś upośledzonymi, a także łatwowiernymi widzami) koleje jego losu i to jak się ukrywał pod "czyjąś postacią" to cios poniżej pasa. Nie lubię w filmach takich rozwiązań. Dialogi są nudne, a gra aktorska słaba. Bardzo jednostajna muzyka też mnie nie porwała. Fajnie za to wyglądały te potwory gdzieś pod koniec filmu i szkoda, że nie uraczono nas nimi częściej. Cóż... ja na pewno spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Moja ocena: 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones