PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236413}

Wspaniały Buck Howard

The Great Buck Howard
6,0 2 882
oceny
6,0 10 1 2882
Wspaniały Buck Howard
powrót do forum filmu Wspaniały Buck Howard

To będzie wspaniały film! Jestem tego pewna. Musi, bo gra w nim Hanks, Malkovich oraz Emily Blunt (moja ulubiona aktorka).

Parilatte

Zgadzam się. Ciekawe kiedy będzie w Polsce.

Parilatte

musi to na rusi a w hollywood też wychodzą gówna nawet jak jest świetna obsada

Parilatte

a na marginesie to po H u J oceniasz film na 10 przed ogladnieciem jego? poproś rodziców o odcięcie cie od netu! szlagmnie trafia jak widze ze masz 200 filmów ocenionych na 10/10... ehhh... żenada ,, poprostu żenada

użytkownik usunięty
Sarin

Ciekawe czy można to jakoś sprawdzić... Obstawiam, że 279 dziesiątek to jest rekord.

Biorąc pod uwagę ilość ocen 10/10 u koleżanki nie dziwią mnie słowa, że jest to arcydzieło... No, ale nie ma się co czepiać, każdy ma prawo do takich ocen jakie sobie wystawi.

ocenił(a) film na 7
krzysiekkaem

Film może nie genialny ,ale nie jest równiez gównem w stylu hanna montana harry potter itp fajny filmik dający do myślenia po prostu nie jest to papka:D

ocenił(a) film na 7
JohnyRotten

PS dobra
obsada
mowi za
siebie:)

Sarin

Zgodzę się z pzedmówcą.Odciąć ją od sieci w trybie natychmiastowym...

użytkownik usunięty
Parilatte

Pogratulować talentu podejścia do filmu...bo wymieniając Hanksa trafiłaś w sedno;) bo zagra prze ogromniasta role w filmie łahahahahahaha

Sam się spaliłeś(/aś). W filmie gra jeszcze drugi Hanks! A Tobie zapewne chodziło tylko o Toma.

Parilatte

Kobieto! Pohamuj temperament! Oceniasz film nim go obejrzałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones