PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236413}

Wspaniały Buck Howard

The Great Buck Howard
6,0 2 880
ocen
6,0 10 1 2880
Wspaniały Buck Howard
powrót do forum filmu Wspaniały Buck Howard

Naprawdę dobry film

ocenił(a) film na 7

Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii zamieszonych poniżej postanowiłem kategorycznie stanąć w obronie "The Great Buck Howard". Na początku trzeba wyjaśnić wszystkim, którzy zarzucają filmowi nudę - TO NIE JEST KINO AKCJI ANI ŻADNA SENSACJA i nie ma sensu w takiej kategorii go oceniać. Co osobiście mi się podobało w filmie ? Z pewnością sama historia, która wg mnie nie przynudza ani na chwilę - wręcz przeciwnie - wciąga wraz z upływem filmu. Kolejną sprawą jest świetny dobór i gra wszystkich aktorów - Malkovich jak zazwyczaj klasa sama w sobie, Emily Blunt jak zawsze przeurocza i świetnie wkomponowany w to wszystko Colin Hanks w roli asystenta. Do tego bardzo przyjemna muzyka i urzekający klimat, który spaja całość w jedno :) . Gorąco polecam o ile ktoś ma już dosyć oglądania strzelanin, pościgów, super-bohaterów i wyuzdanych lalkowatych aktorek (aktorów zresztą też). Naprawdę dobry film !

ocenił(a) film na 8
tomash74

Tak, film odbija się od tej masy "pościgowych strzelanin". Naprawdę z wyczuciem nakręcony i bardzo pozytywny w odbiorze. W opisie jest podane "Dramat.Komedia obyczajowa" ale mało w tym obyczaju, a dramatu to już w ogóle. Zresztą nie jest to też komedia do wywoływania salw śmiechu. Ciężko dobrać kategorię, ale za to obejrzeć warto !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones