PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31304}

Wspaniały

Bor lei jun
7,0 5 097
ocen
7,0 10 1 5097
Wspaniały
powrót do forum filmu Wspaniały

Nieporozumienie!

ocenił(a) film na 1

Jackie Chan jest mistrzem w filmach z walką, komediach sensacyjnych itp, ale nie nadaje się do komedii romantycznej. Film bardzo słaby. Dziwie się, że Dżekuś wystąpił w nim.

kaktus34

ten film jest bardzo fajny. niewiem dlaczego według ciebie ten film jest słaby... ten film jest super chociaż nietylko ten ale wszystkie w których występuje są super!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
kaktus34

Bardzo lobię role Jackie Chana zazwyczaj pozytywne, zabawne ale niestety ten film również mi nie przypadł do gustu. Wspaniały był zbyt abstrakcyjny i wyidealizowany, bardziej przypominał jakąś bajkę. Ocena 1/10 kaktus34`a jest zbyt niska moim zdaniem film dnem nie był na pewno ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 3
kaktus34

jednak słaby... większość filmu wieje nudą i tylko przy scenie walk było trochę śmiesznie.. najsłabszy film jackiego - scen kopanych mało - nie polecam

ocenił(a) film na 8
MilekSan

Oj, film był naprawdę bardzo dobry. Jackie wiele razy podreślał w wywiadach, że chcę zagrać również w jakiś innych gatunkowo filmach np komedia romantyczna. Mówił, że nie chce być zapamiętany jako aktor,który tylko się biję. Jego najnowyszy film "Liitlle Big soldier" również jest w nim mało scen walki, a jednak film jest świetny. On ma 56lat nie oczekujmy już, że będzie się bij jak w "POlice Story". Jackie Chan -nie znaczy wiele scen walki. Film z jego udziałem w których się nie bije również są dobre i oby takie były. Najwazniejsze to dobry scenariusz- o to nie ma co się martwić, bo Jacki układa je sam.

ocenił(a) film na 6
kaktus34

Ciężko mi to przyznać, ale jest to jedyny film z Jackiem, który strawiłam i co gorsza nawet mi się podobał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones