PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653694}

Wstrząs

Concussion
5,6 1 507
ocen
5,6 10 1 1507
5,2 4
oceny krytyków
Wstrząs
powrót do forum filmu Wstrząs

Dobry.

ocenił(a) film na 7

Wydaje mi się, że większość oceniających nie zrozumiała filmu. Główna bohaterka to zdecydowany
plus tego obrazu. Ode mnie 7/10, trzeba przyznać, że film do łatwych w odbiorze nie należy.

Swir

"Większość oceniających nie zrozumiała" - czyli jestem w tej mniejszości, co zrozumiała, a także "film do łatwych w odbiorze nie należy" - czyli - zrozumiałem trudny film. Grunt to dobre samopoczucie. No i oczywiście wiedza. Szkoda że nie poparta ANI JEDNYM argumentem.

Krzypur

nie ma to jak cięta riposta ;) pięknego masz kota Krzypurze. pozdrawiam - fanka rudych kotów! ;)

mala.lwica

Także pozdrawiam. Kot nazywa się - nie wiedzieć czemu - Szanelek. Pytanie: czy mała lwica to duży kot?

Krzypur

A to już zależy, z jakiej perspektywy by spojrzeć... :P otóż Mała lwica ma rudego kota imieniem Tygrys, gabarytowo jednak jest od Tygrysa większa, mimo iż pseudonimy sugerują odwrotnie... ale Szanelek? Toż to kocur, nie kotka... gdyby ten cudny rudzielec wiedział jakie skojarzenia nasuwa jego imię...

mala.lwica

On i tak nie by nie skumał, ale jego właściciel - jak najbardziej. Więc jakie?

Krzypur

Co "jakie"? CocoChanel? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones