PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653694}

Wstrząs

Concussion
5,6 1 507
ocen
5,6 10 1 1507
5,2 4
oceny krytyków
Wstrząs
powrót do forum filmu Wstrząs

Jestem świeżo po seansie, ciągle zahipnotyzowany grą aktorską głównej bohaterki. Ileż emocji dostarcza jej mimika. Patrzenie się na jej twarz, te wszystkie delikatne drgnięcia mięśni, gdy to, co odkrywa w sobie, ją samą zaskakuje, jest przyjemnością dla uważnego widza, która się potęguje i narasta z każdą minutą oglądania. Po tym filmie dowiedziałem się więcej o emocjach i potrzebach jakie drzemią w kobiecie, niż mogłem się spodziewać. Najcudowniejsze w tym filmie były sceny dotyku i głaskania, zwłaszcza te pierwsze inicjujące poznanie, gdy drżące dłonie zdradzające niepewność przekraczały barierę wstydu. To była czysta poezja, zaklęta w ludzkim ciele, która domagała się ujawnienia i do tego potrzebna była ta gra, która toczyła się naokoło, zanim doszło do fizycznego zbliżenia. Gdyby tego wstrząsu nie było zapewne doszłoby do uduszenia się głównej bohaterki żyjącej w apatii życia rodzinnego. "To tylko seks" - jak zauważa jej partnerka, więc jeśli obie się na taki układ w końcu umówiły, to w czym problem..? Przecież jest jeszcze tyle loftów do urządzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones