PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32993}

Wszyscy albo nikt

Yi ge dou bu neng shao
7,6 2 096
ocen
7,6 10 1 2096
7,3 3
oceny krytyków
Wszyscy albo nikt
powrót do forum filmu Wszyscy albo nikt

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Pozostaje mi się dołączyć do tych wszystkich pochlebnych komentarzy tu na filmwebie, bo film jest naprawdę niezwykły. Za nic w świecie się tego nie spodziewałem, mimo iż widziałem wcześniej dwa inne filmy Zhanga i również mnie pozytywnie zaskoczyły. Piękna, poruszająca i szokująca opowieść, a nawet momentami zabawniejsza niż niejedna komedia, dialogi są naprawdę świetne, polecam przy okazji obejrzeć z lektorem. O dziwo, bo w 99% nie trawię, wolę napisy, ale pan opowiadający ten film odwalił bardzo dobrą robotę. Wracając jeszcze do samej produkcji, to mam lekkie zastrzeżenia do samego zakończenia, które w mojej opinii było już trochę naciągane. Jeszcze na uwagę zasługuje muzyka, która pojawia się na sam koniec. Przecudowny utwór.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Najlepsze filmy tego reżysera to Ju Dou 1990, Zawieście czerwone latarnie 1991, Żyć! 1994,
Droga do domu 1999, Wszyscy albo nikt 1999, Hero 2002.

Zwłaszcza Ju Dou 1990, Zawieście czerwone latarnie 1991, Żyć! 1994 mają
bardzo wysoki poziom i są bardzo odważne zważywszy na chińską cenzurę.

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Próbuję znaleźć ten film ale bez rezultatu, proszę o pomoc.

ocenił(a) film na 7
georr33

Dzisiaj na TVP kultura o godz.20,25 :)

georr33

piątek, 12 stycznia 2018 20:20 TVP Kultura


sobota, 13 stycznia 2018 2:25 TVP Kultura

Obejrzałem w internecie ten film z napisami na CDA . Widziałem opinie, że wersja z lektorem polskim jest dobrze wykonana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones