PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32993}

Wszyscy albo nikt

Yi ge dou bu neng shao
7,6 2 095
ocen
7,6 10 1 2095
7,3 3
oceny krytyków
Wszyscy albo nikt
powrót do forum filmu Wszyscy albo nikt

szok

ocenił(a) film na 9

Znakomity film o szkole i problemach z biedą. Tzn. o szkole ale nie takiej z młodych gniewnych. Wszystko dość smutne jednak zaprawione sporą dawką znakomitego humoru. Rzecz dzieje się w Chinach gdzie aby się uczyć choćby w szkole podstawowej trzeba mieć bogatych rodziców. Z tym właśnie problemem boryka się 13 letnia dziewczyna, która bynajmniej nie jest uczennicą lecz nauczycielką. Bardzo dobre kino wschodnie, a szok dlatego że jestem pierwszym kto na ten film zagłosował, ludzie gdzie jesteście?

ocenił(a) film na 6
buc

tu jestem, tu jestem! ;)
"Wszyscy albo nikt" nie wywarlo na mnie takiego wrazenia jak na Tobie - uwazam raczej, ze jest to ciekawy, acz przecietny film :-)

ocenił(a) film na 10
Hasza

A mi sie okropnie podobal. Wzruszajacy i naprawde swietnie zagrany.

ocenił(a) film na 10
buc

Oglądałem go kiedyś w TV. Film fenomenalny, poprostu mnie powalił! Chciałbym go na DVD ale pewnie mam na to nikłe szanse :(. Polecam każdym miłośnikom spokojnego, wykwintnego kina.

ocenił(a) film na 9
buc

kiedyś film wyemitował Canal+. To było ładnych parę lat temu, film bardzo głęboko zapadł mi w pamięć. Na pewno nie jest przeciętny. Wybitnym też bym go nie nazwała, ale to piękne kino na wysokim poziomie...

ocenił(a) film na 10
Migotka

świetny film. Podoba się mi styl tego znakomitego rezysera.
Polecam Czerwone Sorgo, Jou Dou, Zawieście czerwone latarnie, Zyć,
Droga do domy i własnie Wszyscy albo nikt.
Nie powinniście sie zawieść jeżeli lubicie kino ambitniejsze.

ocenił(a) film na 10
fenomenonumeroone

masz racje. mnie ten fim poruszyl tym ze nie jest rozbuchany. nie chelpi sie tym jakie to powazne problemy porusza. jest bardzo skromny i przez to piekny i niezwykle wzruszajacy.cos w tym jest ze do les zmusza mnie raczej kino azjatyckie np. ogromnie wzruszajacy "grobowiec swietlków"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones