PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479759}

Wszyscy umrą, a ja nie

Vse umrut, a ya ostanus
6,0 1 488
ocen
6,0 10 1 1488
Wszyscy umrą, a ja nie
powrót do forum filmu Wszyscy umrą, a ja nie

Niezły, choć...

ocenił(a) film na 9

Fajny film, sprawnie zrealizowany, aktorki są dobrze prowadzone przez reżyserkę, ale mały szkopuł w tym, że ten film przypomina mi jakoś "Inferno" Pieprzycy. Nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że reżyserka być może obejrzała jego film i w jakimś stopniu nim się inspirowała. No ale, widziała czy nie widziała, jej film jest jednak lepszy:)

Bodil

a gdzie oglądałaś? bo nigdzie nie mogę znaleźć...

ocenił(a) film na 9
anyah07

Film oglądałem w kinie za granicą, więc raczej nie jestem w stanie Ci pomóc.. Ale szukaj dalej - lub czekaj na polską premierę, która pewnie nigdy nie nadejdzie;) - bo raczej warto.

Bodil

Film będzie wyświetlany w gdyńskim Multikinie w ramach All About Freedem Festival, 19.11.2009 :)

ladinvogue

film będzie na kanale Wojna i Pokój [telewizja na karte, platforma n] dnia 25. września 2010

Bodil

mi także skojarzył się od razu z Inferno

_off

dokładam się i ja z recenzją

ocenił(a) film na 8
Bodil

Całkowicie się zgadzam, mi także od razu do głowy przyszło "Inferno", też świetny film z resztą :)
O wiele bardziej podobne są niż np Galerianki jak tu niektórzy wymieniają, nie do końca rozumiem czemu :P

ocenił(a) film na 3
Bodil

Tu chodzi o to,ze to jest po prostu oklepany temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones