PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562258}
6,5 4 350
ocen
6,5 10 1 4350
7,0 4
oceny krytyków
Wszyscy wygrywają
powrót do forum filmu Wszyscy wygrywają

4/10

użytkownik usunięty

Wczoraj wybrałam się na ten film do kina. Niestety, gdyby nie marne "przebłyski" akcji i humoru udałabym się w dwugodzinną drzemkę. Fabuła i sposób przedstawienia problemu niestety mnie nie poraził. Uważam, że film zdecydowanie nie zmuszał widza do zwiększonej koncentracji nad nim jak i do przemyśleń po seansie.

ocenił(a) film na 7

W filmie nie zawsze chodzi o akcję i humor. To był po prostu film o życiu. A jak to w życiu nie ma w nim wyłącznie akcji i humoru. Uważam, że to bardzo ciepły film, mówiący o wyborach jakimi jesteśmy poddawani każdego dnia. Dla mnie to po prostu dobre, solidne kino bez nadęcia i bez rozdmuchanej formy. Ale rozumiem, że nie każdemu pasuje. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
strixix

Idąc do kina nie oczekiwałam filmu akcji.
"Uważam, że film zdecydowanie nie zmuszał widza do zwiększonej koncentracji nad nim jak i do przemyśleń po seansie. "
Film o życiu? Owszem, zgadzam się :) Natomiast mnie nie poraził. Wychodząc z kina już nie wracałam do niego myślami.

ocenił(a) film na 7

:-) Ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones