PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562258}
6,5 4 348
ocen
6,5 10 1 4348
7,0 3
oceny krytyków
Wszyscy wygrywają
powrót do forum filmu Wszyscy wygrywają

Film dobry ale nie ma tam nic z komedii

ocenił(a) film na 9
Ryzowka

A powinno ponieważ....?

Manni

ponieważ jak jest napisane na Filmwebie ------> gatunek: Dramat, Komedia ........ Dramat jak najbardziej ....

ocenił(a) film na 9
Ryzowka

To, że na FW jest napisane, że to komedia, to nie znaczy, że rzeczywiście musi to być komedia (oni mylą się bardzo często) i wpłynąć na ocenę tego naprawdę udanego dramatu.

ocenił(a) film na 7
Manni

a mnie np. rozśmieszyło jak ten chudy placek, który miał stoczyć pierwszą walkę przyjął "pozycję pasywną" :) ale nie oszukujmy się, kilka sytuacyjnych żartów nie robi z niego komedii, równie dobrze ktoś mógł napisać, że jest to film z gatunku akcja / sztuki walki bo w sumie jakby nie patrzeć scen walk było więcej niż dowcipów :d

ocenił(a) film na 5
Ryzowka

Chyba zupełnie nie masz poczucia humoru, co najmniej parę razy było śmiesznie, to że był to śmiech przez łzy to druga sprawa.
Scena walki na trawniku przed domem, mówienie o zawodniku, że dobrze by było jakby nie przegrał przed czasem w jego obecności, maska Vadeera, itp...

Chris_Sharma

Nie rozumiem jednej rzeczy na Filmwebie i to tak naprawdę jest pod każdym postem ze ktoś wyraża swoją opinie ale zawsze pod main postem jest pełno odpowiedzi wiejskich krzykaczy i osiedlowych mentorów jak on to się myli .... Jak widzicie pierwszy post to OPINIA ... czy kogoś to obraża ? chyba nie .. dlatego te posty są bez sensu bo normalny człowiek szukający opinii o filmie nie chce czytać tu jakiś prostackich ripost itp .. Temat zakończony ... wystarczyło napisać : Mnie film bardzo śmieszył i bardzo mi się podobał ... resztę zostaw dla siebie ... Taka dobra rada

ocenił(a) film na 5
Ryzowka

Rada za radę,nie pisz opinii bez sensu.
Na prostackie zawołanie nie spodziewaj się głębokich ripost
Teraz obrażasz od wiejskich krzykaczy i osiedlowych mentorów.

Chris_Sharma

Cool Story Bro ... ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones