PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562258}
6,5 4 350
ocen
6,5 10 1 4350
7,0 4
oceny krytyków
Wszyscy wygrywają
powrót do forum filmu Wszyscy wygrywają

7/10

ocenił(a) film na 7

dobry film, ale przyznam szczerze, że nieco się rozczarowałem; podoba mi się kino McCarthy'ego, tworzy świetne komediodramaty; tu też tak jest, aczkolwiek czegoś mi w nim brakowało; bardzo fajny scenariusz, średnie zakończenie; ciekawa obsada, solidnie zagrany
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Może zabrakło tej odrobiny oryginalności, którą miały "Spotkanie" i przede wszystkim "Dróżnik". Podobny film do "Win Win" był w kinach niecałe dwa lata temu i nazywał się "The Blind Side". Podobieństw jest wiele, więc skojarzenia nieuniknione. Nie zmienia to jednak mojej opinii, że trzeci film McCarthy'ego to i tak kawałek porządnego kina, jakie lubię. Ocena jak w temacie, 7/10.

ocenił(a) film na 7
Mikez

Zgadzam się w 100% z Wami. Po dwóch wcześniejszych filmach McCarthy'ego wiele oczekiwałem po tym obrazie, spodziewałem się czegoś lepszego ale i tak film bardzo przyjemny i godny polecenia. 7/10

ocenił(a) film na 8
narq

kategorycznie się z Wami nie zgadzam! jak można dać temu filmowi 7/10?!?!?!? moim zdaniem spokojnie zasługuje na 8/10 :))))

ocenił(a) film na 7
jakubdusza

przez chwile myślałem aby dać 8/10 ale dałem mniej choc tylko edno oczko niżej więc może sie z nami nie zgadzasz ale bez przesady że, katygorycznie

ocenił(a) film na 8
narq

hehe no to był taki żart sytuacyjny, że "kategorycznie!", a potem tylko oczko wyżej :)

ocenił(a) film na 8
narq

wszystkim czworgu nam się podobał, porządne kino, tylko mnie urzekło nieco bardziej - nie szukam zwady :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones